Dominika Stosio z "HP" pozuje w sukni ślubnej! Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

Autor:
Dominika
Kowalewska
Dominika z "Hotelu Paradise" o zmianach w swoim wyglądzie. Jak to zrobiła?

Dominika Stosio z 5. edycji "Hotelu Paradise" postanowiła uczcić walentynki i wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej. Fani otrzymali możliwość zobaczenia celebrytki w nieznanym dotąd wydaniu. Uczestniczka "Hotelu Paradise" wręcz promieniała.

Dominika Stosio była uczestniczką 5. sezonu "Hotelu Paradise". Już w trakcie emisji zjednała sobie serca widzów, a sympatia do niej trwa do dziś. Dominika jest niezwykle aktywna w sieci — w mediach społecznościowych dzieli się codziennością oraz projektami zawodowymi, które aktualnie realizuje. Na co dzień uczestniczka "Hotelu Paradise" związana jest ze sportem. Dominika ochoczo relacjonuje żmudne przygotowania do występów tanecznych i zachęca do oglądania materiałów z jej udziałem. Hobbistycznie uczestniczce zdarza się brać udział w sesjach zdjęciowych. Ta zrealizowana z okazji walentynek okazała się naprawdę wyjątkowa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej
Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Dominika Stosio w ślubnej sesji

Z okazji walentynek celebryci i gwiazdy prześcigały się w coraz to kreatywniejszych wyznaniach miłości, relacjonując celebrowanie wspólnych chwil w towarzystwie miłości życia bądź w gronie przyjaciół. Nie wszyscy jednak idą przez życie, mając u boku ukochaną osobę. To nie przeszkadza im w świętowaniu tego wyjątkowego dnia. Warto wówczas skupić się na miłości do siebie, której na co dzień wszystkim nam trochę brakuje.

Dominika z "Hotelu Paradise" wzięła udział w zaskakującej sesji zdjęciowej, której efektami podzieliła się za pośrednictwem instagramowego profilu. Dzięki temu fani mogli zobaczyć celebrytkę w dotychczas niespotykanym wydaniu — kobieta przywdziała suknię ślubną. W eleganckim makijażu i perfekcyjnie ułożonych włosach prezentowała się wręcz spektakularnie.

"Czekając w opakowaniu na tego 'Łobuza'" - napisała zawadiacko pod zdjęciem.

To niejedyny materiał ze ślubnej sesji zdjęciowej. Dominika wręcz zalała swój instagramowym profil relacją z pracy na planie.

Dominika Stosio z "HP" w nietypowej sesji zdjęciowej. "Czekając na 'Łobuza'" Źródło: Instagram @domi_stosio

Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze, w których fani wyrażali zachwyt. Fotografię skomentowała ponadto koleżanka z 5. edycji "Hotelu Paradise" Marika Worach, która właśnie spodziewa się dziecka!

"No czekam na ten dzień, żeby cię tak zobaczyć" - napisała.

Też czekacie?

"Hotel Paradise". Dominika Stosio przeszła zabieg

Jak przystało na rasową influencerkę, Dominika Stosio relacjonuje dość pokaźny fragment życia. Zaprasza fanów w prywatne jego sfery, nie pozostawiając miejsca na zbyt wiele domysłów. Toteż gdy podjęła decyzję o poddaniu się zabiegowi powiększenia biustu, nie ukrywała tego przed internautami. Efekt? Ewidentnie zadowalający dla samej zainteresowanej. Dominika z radością eksponuje ciało, podkreślając zmiany, które zaszły. W rozmowie z nami opowiedziała o rekonwalescencji, którą musiała przejść. Z powodu operacji na jakiś czas zawiesiła treningi taneczne, by móc bez komplikacji powrócić do pełnej sprawności.

- Minęły dwa miesiące od operacji i czuję się już w prawie w pełni sprawna, co prawda nie mogę jeszcze wrócić do uprawiania sportu, tak jak robiłam to przed operacją, ale wiem, że już bliżej niż dalej. Nauczyłam się na swoich błędach, że jednak okres rekonwalescencji po operacji jest bardzo kluczowy w tym wszystkim, dlatego podchodzę do tego z głową - mówiła w grudniu rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Podkreśliła ponadto, że efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Dominika nie ukrywała, że przed operacją zmagała się z kompleksem związanym z posiadaniem mniejszego biustu.

- Co do efektów - przeszły one moje oczekiwania. Tylko najbliżsi wiedzieli, jak wielki kompleks, jeżeli chodzi o biust, posiadam. Uważam, że każda, ale to każda kobieta, jeżeli ma możliwość poprawienia czegoś, to powinna to zrobić. To poprawia naprawdę w 100% samopoczucie. Oczywiście w moim przypadku pojawiły się komentarze typu: 'po co ci to, kolejny plastik', ale jakoś totalnie się tymi komentarzami nie przejęłam, dlatego że spełniłam swoje marzenie, do którego dążyłam sama. Jeżeli chodzi o rekonwalescencję, cieszę się, że już mogę tylko o niej wspominać - przyznała w wywiadzie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @domi_hotelparadise5official

Pozostałe wiadomości