Programy

Sevag z "Hotelu Paradise" pobił światowy rekord Guinnessa. "Zrobiłeś to!"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Sevag z "Hotelu Paradise" pobił światowy rekord Guinnessa

W końcu nastał ten długo wyczekiwany dzień. Dumny Sevag pozuje z certyfikatem Guinnessa na Instagramie. W komentarzach prawdziwe szaleństwo. Uczestnicy i fani "Hotelu Paradise" gratulują chłopakowi, który ustanowił nowy rekord świata w robieniu pajacyków. W show podziwialiśmy jego żelazną dyscyplinę i przyglądaliśmy się jego codziennym ćwiczeniom. Sevag wstawał skoro świt i wylewał siódme poty, w czasie gdy reszta ekipy smacznie spała. Teraz wszyscy cieszą się jego sukcesem.

Pompka, pajacyk, pompka, pajacyk - Sevag odmierzał czas w "Hotelu Paradise" w rytm tych ćwiczeń. Uczestnik show nawet w gorącej Panamie nie odpuścił sobie treningów. Starał się motywować innych do aktywności fizycznej, ale sam wiódł w tym zdecydowany prym. Sevag zwyciężył w programie z Wiktorią. Ma ciekawy pomysł na przeznaczenie wygranej. Sprawdźcie tutaj.

Sevag z "Hotelu Paradise" pobił rekord Guinnessa

Sevag nie ukrywał, że już rok temu zdołał pobić rekord. Jednak musiał czekać na to, aż zostanie oficjalnie zaakceptowany. W maju zeszłego roku osiągnął wyznaczony cel.

"Rekord na tamten czas wynosił około 3780, mój rekord to 4158 pajacyków w ciągu godziny czasu. Wciąż jednak czekam na decyzje i zaakceptowanie wyniku" - napisał na Instagramie.

Już wiemy, że Sevag dopiął swego. Dumny pozuje z certyfikatem potwierdzającym jego osiągnięcie.

"W końcu mogę powiedzieć, że oficjalnie pobiłem światowy rekord w 2021 w liczbie pajacyków wykonanych w ciągu godziny. Bycie rekordzistą Guinnessa to ogromny zaszczyt i nieprawdopodobne osiągnięcie" - ogłosił.

Pod postem Sevaga posypały się komentarze. Wśród nich reakcja Jay'a, który znał marzenie kolegi z programu.

"Oh kurde, świetnie mordo! Pamiętam, jak ważne to było dla Ciebie i że martwiłeś się, że to nie zadziała" - napisał.

Sevag Formella z "HP" o relacjach z kobietami, randkach i fankach
Sevag Formella z "HP" o relacjach z kobietami, randkach i fankach Sevag Formella z "Hotelu Paradise" o relacjach z kobietami, randkach i fankach. Czy umówiłby się na spotkanie z obserwatorką?

"Hotel Paradise 5". Najlepsze teksty Pana Lektora o Sevagu

Sevag pojawił się w "Hotelu Paradise" jako tajemniczy asystent, który towarzyszył dziewczynom na degustacji win. Małomówny przystojniak od razu wpadł im w oku. Kilka godzin później okazało się, że to nowy uczestnik show. Pan Lektor miał do niego słabość. Jego komentarze dotyczyły głównie zaangażowania Sevaga w zmywanie naczyń, ale nasz programowy narrator potrafił też docenić jego dobre serce.

"Z tym waszym związkiem to trochę jak z twoją fryzurą. Niby wszystko gra, a jednak pewne niedociągnięcia są" - skomentował Pan Lektor, gdy Sevcio zachwycał się swoją pierwszą hotelową relacją, jaką miał z Karoliną.

"Sevag, ale ty wiesz, że jak cię ochrona wyprowadza, to się nie liczy?" - to reakcja na tekst, że Sevag nigdy nie wychodzi sam z klubu. Chodziło oczywiście o to, że zawsze cieszył się damskim towarzystwem.

"Jeśli Sevag się utrzyma, to ma zapewnione zmywanie do samego finału" - zażartował Pan Lektor po powrocie chłopaka do show.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @sevcio_hotelparadise5_official

Pozostałe wiadomości