Iza Zeiske z programu "Gogglebox" chodzi na randki. "Oby jak najdłużej"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Dagmara Olszewska
"Gogglebox. Przed telewizorem", TTV, Izabela Zeiske

Iza Zeiske dała poznać się widzom w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Ostatnio w rozmowie z Dagmarą Olszewską uczestniczka wraz z mężem powiedzieli o wspólnym życiu, a także o chodzeniu na randki. "Jesteśmy bardzo szczęśliwi" - wyznali.

Iza Zeiske razem ze swoim najmłodszym synem Joachimem podbili serca widzów w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Po kilku latach dołączyła również do nich mama Izy i od teraz rodzina Zeiske we troje komentuje różne programy i produkcje telewizyjne.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Iza Zeiske z "Gogglebox" chodzi na randki
Iza Zeiske z "Gogglebox" chodzi na randki Iza Zeiske z "Gogglebox" chodzi na randki

Iza Zeiske o relacji z mężem

W programie widzowie nigdy nie mogli oglądać męża Izy, bowiem Bogusz Zeiske nie zdecydował się wystąpić. Na szczęście mąż uczestniczki "Goggleboxa" jest aktywny w jej mediach społecznościowych, a ostatnio małżeństwo wzięło udział w nagraniach programu "99 - gra o wszystko".

Iza i Bogusz Zeiske w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o swoim związku. Wyznali, że są bardzo szczęśliwi.

- To chyba dotyczy każdego związku, który naprawdę potrafi przetrwać w miłości, cierpliwości, zrozumieniu. Ponieważ kiedy związek się zakłada, pojawiają się dzieci, są inne problemy niż później i jesteśmy związani tym, że musimy dbać o te dzieci, a w tej chwili, kiedy nie mamy małych dzieci, mamy z Boguszem taki komfort psychiczny, drugą młodość przeżywamy teraz - powiedziała Iza Zeiske.

Iza Zeiske o chodzeniu na randki

Co ciekawe, uczestniczka zdradziła również, czy wraz z mężem chodzą na randki.

- Bardzo, tak, tak, ale to są randki różne. Jeździmy na basen, do kawiarni, do restauracji, wyjeżdżamy razem na weekendy, bardzo to lubimy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i oby jak najdłużej — powiedzieli.

Od jakiegoś czasu uczestniczka programu "Gogglebox" jest aktywna na TikToku, na którym możemy znaleźć wiele krótkich nagrań z jej udziałem.

- Ja się po prostu tam wygłupiam, mówię zawsze, że dopóki ma się młodego ducha w sobie, to trzeba dawać tę energię, ten zapał, to wszystko, być zadowolonym i żyć. Nie myślałam, że TikTok to takie wariactwo, ale mi się to podoba — dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości