Michalina i Arkadiusz z "Top Model" w czułych objęciach. Co się za tym kryje?

Autor:
Norbert
Żyła

Michalina Wojciechowska i Arkadiusz Pydych, gwiazdy programu TVN "Top Model" wystąpili w najnowszym teledysku Honoraty Skarbek. W klipie możemy zobaczyć ich w czułych objęciach. Czy są razem?

Michalina Wojciechowska i Arkadiusz Pydych są gwiazdami ostatnich edycji programu "Top Model". Obecnie świetnie sobie radzą, pracując w branży fashion, biorąc udział w kampaniach reklamowych oraz różnego rodzaju filmowych przedsięwzięciach.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Marek Morus i Katarzyna Wojda zdradzili kto rządzi w ich związku
Marek Morus i Katarzyna Wojda zdradzili kto rządzi w ich związku Marek Morus i Katarzyna Wojda w rozmowie z Dagmarą Olszewską otworzyli się na temat łączącej ich relacji.

Michalina Wojciechowska i Arkadiusz Pydych czy są razem?

Michalina Wojciechowska i Arkadiusz Pydych wystąpili w nowym teledysku Honoraty Skarbek. Klip do piosenki "Ogień" pełen jest silnych emocji. Znani z programu modele grają w nim parę zakochanych, których związek wystawiony jest na próbę przez uzależnienie.

Teledysk Honoraty Skarbek pełen jest dramatycznych scen, które są wynikiem zatracenia się w nałogach. Produkcja trzyma w napięciu aż do ostatnich chwil oraz może być ważną lekcją, a przy tym życiową przestrogą dla wielu młodych ludzi.

Michalina Wojciechowska i Arkadiusz Pydych, na razie nie zdradzili, czy łączy ich coś więcej. Jedno jest pewnie, byłaby z nich piękna para. Oboje rewelacyjnie zaprezentowali się na ekranie. Na uwagę zasługuje również ich profesjonalizm i niewątpliwy talent aktorski.

Arkadiusz Pydych i Michalina Wojciechowska zagrali w teledysku Honoraty Skarbek Źródło: YouTube

W jakich edycjach programu "Top Model" wzięli. udział Michalina Wojciechowska i Arkadiusz Wypych?

Michalina Wojciechowska to finalistka najnowszej 11. edycji programu "Top Model" . Urodziła się w Olsztynie. Już w wieku 16 lat zaczęła pracować jako modelka. Gwiazda swoją zawziętością i profesjonalizmem zachwyciła jurorów programu, a zwłaszcza Joannę Krupę, która dla niej pierwszy raz w historii show skorzystała z możliwości przywrócenia uczestnika do programu.

Arkadiusz Pydych był uczestnikiem 10. edycji "Top Model". Urodził się we Włoszech, a przed zgłoszeniem się do programu pracował jako informatyk i studiował zarządzanie. Niewiele osób wie, że zanim zgłosił się do programu, przeszedł ogromną metamorfozę, bo schudł aż 60 kilogramów. Arkadiusz Pydych ostatecznie odpadł w 10. odcinku jubileuszowego sezonu produkcji.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MW Media

Pozostałe wiadomości