Julia von Stein zaręczyła się? Zdjęcie klęczącego mężczyzny zaskoczyło fanów

Julia von Stein
Julia von Stein zaręczyła się?
Źródło: TTV
Julia von Stein dodała na Instagramie relację, na której widzimy królową życia z "oświadczającym się jej" Arkadiuszem Tańculą. Jak się okazuje, zdjęcie ma związek z programem, w którym oboje będą uczestniczyć.

Julia von Stein skradła serca widzów w programie "Królowe życia". Opowiedziała w nim o swoim nietypowym zawodzie związanym z biznesem funeralnym i oprowadziła po miastach, w których żyje. Julia von Stein wystąpiła niedawno także w programie "Damy i wieśniaczki". Na kilka dni zrezygnowała z luksusowej willi na rzecz małego domku na wsi pod Tarnowem. Teraz królowa życia zaangażowała się w nowy projekt. O co chodzi?

Julia von Stein dodała zdjęcie z Arkadiuszem Tańculą

Julia von Stein przyjęła zaproszenie do udziału w trzecim sezonie uwielbianego przez widzów show "99 – Gra o wszystko. VIP". Tym razem bohaterowie telewizji TTV mogli zabrać do programu bliską osobę. Julia von Stein zdecydowała, że weźmie udział w grze razem ze swoim wieloletnim przyjacielem Arkadiuszem Tańculą. W jej relacji na Instagramie widzimy, jak mężczyzna klęczy przed uczestniczką. Czyżby chodziło o jedną z konkurencji w programie?

Julia von Stein dodała zdjęcie z Arkadiuszem Tańculą
Julia von Stein dodała zdjęcie z Arkadiuszem Tańculą
Źródło: Instagram

Kim jest towarzysz i przyjaciel Julii von Stein? Arkadiusz Tańcula urodził się w 1989 roku w Wieliczce. Od wielu lat związany jest z treningami na siłowni. Jest znanym trenerem personalnym. Ma też na swoim koncie kilka epizodów w filmach czy serialach. Kilka lat temu Arkadiusz Tańcula zajął się także treningami MMA.

Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia Von Stein z "Królowych życia" o pracy i rodzinie.

Julia von Stein w "99 – Gra o wszystko. VIP"

W programie "99 – Gra o wszystko. VIP" jak zwykle zobaczymy twarze znane z innych formatów telewizji TTV. Tym razem będą oni konkurować nie tylko ze sobą, ale także z bliskimi osobami, które zaprosili do programu. Wśród uczestników oprócz Julii von Stein znaleźli się m.in. Dominik Abus, Agnieszka Kotońska, Krzysztof Radzikowski, Mateusz Borkowski, Krzysztof Ferenc, Iza Macudzińska-Borowiak, Anna Renusz, Mariusz Kozak oraz Iza Zeiske.

Czy będą się wspierać podczas rozgrywanych konkurencji, czy zwycięży jednak chęć wygranej? Wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy poradzą sobie najgorzej, zakończą przygodę w programie. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału? Dowiemy się wiosną na antenie TTV!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości