Tomasz Jakubiak pokazał efekt metamorfozy. "Był Tomek i nie ma Tomka"

Źródło:
Martyna Mikołajczyk
Tomasz Jakubiak zdradził sekret utraty wagi

Tomasz Jakubiak, juror w "MasterChef Junior" chwali się znaczną utratą wagi. Na pierwszy rzut oka widać, że stracił dobrych kilka kilo. Kucharz zdradził, jak tego dokonał. Z diety wyeliminował dwa produkty i... zmienił styl życia.

Tomasz Jakubiak od wielu lat prowadzi programy kulinarne i znany jest ze swojej miłości do mięsa. To ono jest podstawą jego diety, a mimo to kucharzowi udało się znacznie schudnąć. Jaki jest sekret?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?
Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko? Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?

Tomasz Jakubiak schudł. Zdradza sekret jak tego dokonał

Ku zdziwieniu fanów Tomasz Jakubiak pokazał się ostatnio na Instagramie w zupełnie odmienionej wersji. Kucharz stracił dobrych kilka kilogramów! Na jego instagramowym profilu pojawiła się kompilacja zdjęć z różnych krajów, w tym to aktualne, na którym Tomasz Jakubiaka jest jakby... pół.

"Był Tomek i nie ma Tomka! Zero diety ale prawie zero glutenu i alko!! Jakoś tak lepiej się człowiek czuje" - napisał pod zjęciami.

Kilka dni później prezenter zdementował informację o tym, że jego wygląd zmienił się tylko dzięki odstawieniu tych dwóch produktów. Opublikował relację z naprawdę intensywnego treningu na siłowni, podczas którego opowiedział, że zmiana diety to jedno, a zupełnie inną kwestią jest zmiana trybu życia na dużo bardziej aktywny.

Tomasz Jakubiak zaczynał od telewizji śniadaniowej. Dziś jest jurorem "MasterChef Junior"

Tomasz Jakubiak, znany i lubiany kucharz oraz juror "MasterChef Junior", zaczynał swoją karierę, dzieląc się swoją kulinarną wiedzą i przygotowując imponujące potrawy w telewizji śniadaniowej. Jednak to dopiero początek jego drogi, która zaprowadziła go na szczyty popularności wśród widzów.

Jednym z największych sukcesów kucharza był program "Jakubiak lokalnie", który z miejsca zdobył uznanie widzów. Kucharz prezentuje najlepsze przepisy kuchni regionalnej, promując jednocześnie lokalnych producentów i ich wyroby. Masową popularność zdobył jeszcze inną produkcją. W siódmej edycji programu "MasterChef Junior", Tomasz Jakubiak zasiadł w fotelu jurorskim, zastępując Mateusza Gesslera. Od tego momentu zaczął gromadzić prawdziwe rzesze fanów, którzy uwielbiają jego kulinarną pasję i telewizyjną charyzmę.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Źródło: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości