"True Love" – odcinek 5. Kamil i Marcin będą musieli spojrzeć prawdzie w oczy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" – odcinek 5. Kamil i Marcin będą musieli spojrzeć prawdzie w oczy

W 5. odcinku "True Love" odbyła się spektakularna Ceremonia Prawdy, która wstrząsnęła uczestnikami show. Kamil i Marcin zostali poddani testowi wykrywaczem kłamstw, co nie tylko zmusiło ich do udowodnienia swojej wiarygodności, ale również do spojrzenia prawdzie w oczy. Jakie były wyniki badania? Jak zareagowali pozostali mieszkańcy domu "True Love"? Czy szczere wyznania Kamila i Marcina zakończą się oczyszczająco, czy wprowadzą jeszcze więcej chaosu? Sprawdź, co stało się w piątym odcinku programu.

W 5. odcinku uczestnicy programu "True Love" nie zabraknie emocji. Kamil i Marcin będą musieli zmierzyć się z wykrywaczem kłamstw. Będzie to dla nich okazja do zastanowienia się nad sobą i podjęcia trudnych decyzji. Czy będą mieli odwagę spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać się do swoich grzechów? Szczere wyznania Kamila i Marcina wywołają prawdziwe trzęsienie ziemi wśród uczestników. Czy prawda przyniesie oczyszczenie, czy konflikty? Jak te wydarzenia wpłyną na zbliżające się wybory partnerów? Wszystko to w najnowszym odcinku programu "True Love"!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" – co w 5. odcinku?

W piątym odcinku "True Love" Kamil i Marcin zostają poddani testowi wariografem podczas Ceremonii Prawdy i będą musieli stawić czoła własnym demonom. Czy okażą się na tyle odważni, aby spojrzeć prawdzie w oczy? Napięcie w domu "True Love" sięga zenitu, gdyż szczere wyznania obu panów wzbudzają ogromne emocje wśród pozostałych uczestników. Zaczyna się burzliwa dyskusja na temat wydarzeń wieczoru, w której każdy próbuje zrozumieć, co się właściwie stało. Czy szczera prawda będzie miała oczyszczające działanie na uczestników, czy też doprowadzi jedynie do konfliktów?

Wszyscy w domu "True Love" czekają z niecierpliwością na zbliżające się wybory partnerów, ale czy już są pewni swoich decyzji? Czy może wydarzy się coś, co zmieni układy sił i wprowadzi chaos w dotychczasowy plan? Jedno jest pewne - po Ceremonii Prawdy, nic nie będzie już takie samo.

"True Love" – o czym jest program? Zasady

W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje. Prowadzącą program jest Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza.

W trakcie programu "True Love" będą mieli okazję poznać się nawzajem i ocenić, z kim mogą stworzyć związek. Ważnym elementem ich pobytu w willi będą Ceremonie Prawdy. W ich trakcie uczestnicy zostaną przebadani za pomocą wariografu. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i czy dotychczasowy partner czuje to samo, czy ma podobne spojrzenie na ich relację, posiada te same poglądy na miłość, wierność i związki.

Zebrane podczas Ceremonii Prawdy informacje przydadzą się podczas Ceremonii Miłości. Wskazania wariografu pomogą uczestnikom podejmować właściwe decyzje, z kim mają szansę na prawdziwe uczucie. Single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby.

Uczestnikom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru staje się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości