Czy będzie kolejna edycja "Hotelu Paradise"? Znamy odpowiedź

Autor:
Kamila
Jamrożek
Co dalej z "Hotelem Paradise"?

Po tym, jak media obiegła wiadomość o tym, że stacja TVN7 szykuje nowe randkowe show, wielu fanów "Hotelu Paradise" zaczęło martwić się, co dalej z ich ulubionym programem. Czy nowa miłosna rozgrywka zastąpi rajskie perypetie? Czy może jednak Klaudia El Dursi po raz kolejny przekroczy bramy raju?

Fani "Hotelu Paradise" mogą być zasmuceni, bo ich ulubiony program nie powróci na antenę TVN7 tej wiosny. Zastąpi go reality show, pt. "True Love". Tym razem będziemy śledzić losy singli, którzy zamieszkają w nowej, niezwykłej lokalizacji - na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii.

Co dalej z "Hotelem Paradise"?

Na kolejną edycję "Hotelu Paradise" trzeba będzie trochę poczekać. Wróci on dopiero jesienią, co potwierdziła zarówno prowadząca Klaudia El Dursi, jak i Pan Lektor. A tymczasem w wiosennej ramówce zadebiutuje nowy program "True Love". Na antenie TVN7 będzie można go oglądać już od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze. Jakie są zasady produkcji?

"True Love" – nowy program w TVN7

W programie "True Love" liczyć się będzie tytułowa "prawdziwa miłość". Grupa 10 singli spotka się w luksusowej wakacyjnej posiadłości na Karaibach. Każdy z nich ma szansę na nagrodę. Wystarczy jedynie być szczerym w uczuciach. Prawdomówność uczestników oceni... wariograf. W trakcie wakacyjnego pobytu uczestnicy będą randkować, nawiązywać relacje, a podczas Ceremonii Prawdy, zostaną poddani testowi urządzeniem. Wszyscy dowiedzą się, kto blefuje, a kto faktycznie angażuje się w związek. Test dowiedzie także, jakie poglądy na miłość i wierność mają uczestnicy.

Podczas Ceremonii Miłości single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się w resorcie nowych, atrakcyjnych graczy. Program poprowadzi debiutująca w tej roli modelka Edyta Zając

Edyta Zając
Edyta Zając Edyta Zając Źródło: MWMEDIA

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje"
Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje" Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o swojej popularności.

"True Love" – jak się zgłosić? Casting

Wciąż trwa nabór do pierwszej edycji reality show "True Love". Do programu mogą zgłaszać się osoby pełnoletnie. Aby wziąć udział w castingu, należy prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie tvn.pl/casting.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości