Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Igor zakochany. Martyna wprowadza się do Damiana

Igor, Ania z "Na Wspólnej"
Igor, Ania z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W przyszłym tygodniu "Na Wspólnej" wydarzy się wiele zaskakujących cen. W Igora znowu trafi strzała amora, jednak wkrótce okaże się, że nowa ukochana Nowaka skrywa pewien sekret. Dochodzi do zaskakującej sytuacji... Martyna wprowadza się do Damiana. Co na to Monika? Przeczytaj opisy odcinków. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

8022024_TAJEMNICEPRODUKCJI_NAWSPOLNEJ
Tajemnice produkcji #18 Kulisy serialu "Na Wspólnej" z Joanną Jabłczyńską i Martą Wierzbicką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Odcinek 3821. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3821. odcinku "Na Wspólnej" Igor (Kuba Wesołowski) po bolesnym rozstaniu z Elą stopniowo zaczyna wracać do życia. To wszystko dzięki Julce (Maja Oświecińska), która nie mogąc dłużej patrzeć na cierpienie ojca, postanowiła zachęcić go do wyjścia z domu. Kamil (Kazimierz Mazur) będzie towarzyszył Nowakowi podczas wieczornego wypadu na miasto.

Panowie postanawiają odwiedzić pub, gdzie Igor kolejny raz doświadcza uczucia zauroczenia, tym razem w barmance o imieniu Ania. Nie wie, że dziewczyna skrywa pewien sekret...

Odcinek 3822. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3822. odcinku "Na Wspólnej" Igor staje twarzą w twarz z niespodziewanym wyzwaniem. Po wizycie w pubie, gdzie niedawno bawił się z Kamilem i spotykał barmankę Anię, postanowi wrócić do tego miejsca i do kobiety, o której nie może zapomnieć. Gdy jest w pubie, to niespodziewanie do lokalu wchodzi inspekcja pracy. Okazuje się, że jego nowa sympatia jest zatrudniona nielegalnie.

Dziewczyna wpada w panikę. Ania chowa się za zaskoczonym Igorem, który raptownie zdaje sobie sprawę, że na jego barkach ląduje przerażająca odpowiedzialność. Czy uda mu się uratować dziewczynę przed konsekwencjami?

Odcinek 3823. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3823. odcinku "Na Wspólnej" Cieślikowie starają się dostosować do życia bez Kajetana, który uzyskał szansę na wspaniałą przygodę we Włoszech dzięki klasowej wycieczce. Monika, próbując poradzić sobie z tęsknotą, cieszy się z niespodziewanego zaproszenia Damiana na kawę. Jednocześnie, w domu Szulców sytuacja jest daleka od spokojnej. Martyna jest załamana, po burzliwej kłótni z Wojtkiem i opuszcza dom.

Sprawa komplikuje się, kiedy kobieta w desperacji zwraca się o pomoc do Cieślika. Ten znajduje rozwiązanie z sytuacji, proponując jej zamieszkanie u siebie. Co na to Monika?

Przeczytaj też: Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Monika czy Martyna? Wiadomo, kogo wybierze Cieślik

Odcinek 3824. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3824. odcinku "Na Wspólnej" Kamil, dowiedziawszy się, że Natan ma żonę, staje się coraz bardziej negatywnie nastawiony do chłopaka. Postępowanie Natana uważa za oszustwo wobec jego córki i jest zdeterminowany, aby doprowadzić do tego, by ten uczciwie opowiedział Uli o swojej żonie i nadchodzącym rozwodzie, który rozpaczliwie pragnie uzyskać.

Jednocześnie Natan stara się rozwiązać problemy ze swoją, ma nadzieję, że wkrótce już byłą żoną. Karolina informuje go, że zdecyduje się wyrazić zgodę na rozwód za kwotę 10 tysięcy złotych.

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 w telewizji TVN. Prapremiery na Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości