"Na Wspólnej" odcinek 3821. Igor znowu zakochany. Koniec problemów Gosi?

Igor, Gosia z "Na Wspólnej"
Igor, Gosia z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3821. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele zadziwiających momentów. W Igora znowu strzeli strzała amora, a to wszystko z powodu przypadkowego spotkania na drinku. Uczniowie stawią się za Gosią. Czy to oznacza koniec jej problemów? Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3821. W Igora trafi strzała amora

W 3821. odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) znowu poczuje się zakochany. Mężczyzna był załamany po rozstaniu z Elą, którą przypomnijmy, że zdradził z właścicielką klubu walk. Stało się to w trakcie, gdy prowadził swoje dziennikarskie śledztwo. Igor po czasie spędzonym na smutku w końcu zdecyduje wyjść w do ludzi. Za wszystkim będzie stała Julka (Maja Oświecińska), która nie mogąc dłużej patrzeć jak jej ojciec się zadręcza, namówi go do wyjścia do ludzi.

Kompanem Igora w wieczornym wyjściu będzie Kamil (Kazimierz Mazur), który po odejściu ukochanej również będzie potrzebował czasu na rozrywkę. Panowie zdecydują się odwiedzić pub, gdzie w Nowaka niespodziewanie trafi strzała amora. Stanie się to gdy mężczyzna zobaczy pewną barmankę... Okaże się, że dziewczyna ma na imię Ania.

Jakiś czas później wyjdzie na jaw, że kobieta skrywa przed innymi pewną tajemnicę...

O co dokładnie chodzi?

ZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Gosia wygrywa?

W 3821. odcinku "Na Wspólnej" Gosia (Anna Kerth) otrzyma fantastyczną wiadomość - ojciec Krisa zdecyduje się na wycofanie swojego oskarżenia, co oznacza, że wraz z najbliższymi nie będzie musiała przechodzić przez stresujący proces sądowy. Przypomnijmy, że w sprawie pomogła jej Agnieszka (Katarzyna Walter), która reprezentowała ją na drodze prawnej.

Wspomniane wydarzenie będzie stanowiło olbrzymią ulgę dla Ziemińskiej. Niedługo potem kobieta dowie się od matki,, że może wrócić do pracy dzięki wsparciu swoich uczniów, którzy napisali na jej rzecz list do kuratorium.

Kiedy Gosia przychodzi na swoją pierwszą lekcję po powrocie, zostaje mile zaskoczona reakcją młodzieży.

Odcinek 3821. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 20.05.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości