Oleh z "True Love" nie kryje już szczęścia. Miłość kwitnie!

Oleh Szawiak z "True Love"
Oleh Szawiak z "True Love"
Źródło: TVN
Choć od zakończenia "True Love" minęło już sporo czasu, internauci chętnie śledzą poczynania poznanych w programie uczestników. Wielu z nich, choć nie znalazło miłości na rajskiej wyspie, trafili na nią w zwyczajnym życiu. Jednym z nich jest Oleh Szawiak, który nie miał szczęścia w programie.

Oleh Szawiak dołączył do ekipy "True Love" w dalszej części programu. Z biegiem czasu jego partnerką została Klaudia. Para nie nadawała jednak na tych samych falach. Kobieta jasno stawiała granicę, nie ukrywając, że ułożony z poduszek mur w łóżku pozwala jej zachować poczucie bezpieczeństwa. Pewnej nocy Oleh tego nie uszanował, co spotkała się z ostrą reakcją uczestniczki. Klaudia ostatecznie związała się z Maksymem i wszystko wskazywało na to, że ten związek przetrwa wiele burz. W ostatnim czasie rzeczywistość okazała się zgoła inna.

Czytaj też: Maksym z "TL" wyjawił prawdę na temat związku z Klaudią. Tego nikt nie przewidział

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

Oleh Szawiak z "True Love" zakochany

Choć Oleh nie zbudował trwałej relacji w programie i szybko się z nim pożegnał, wykorzystał zdobytą popularność, Skupił się na rozwoju pasji, a ponadto skupił się na edukowaniu ludzi w sprawach związanych z finansami i inwestowaniem. Jak się okazuje, w ostatnim czasie w życiu Oleha pojawiła się również miłość! Uczestnik "True Love" w minioną niedzielę podzielił się romantycznym nagraniem, na którym uwiecznione zostały kadry ze wspólnego spaceru po Warszawie. W weekend pogoda dopisywała, nie dziwi wiec fakt, że wraz z partnerką postanowił celebrować długo oczekiwane pierwsze oznaki wiosny.

Na nagraniu można zobaczyć, jak para wspólnie przechadza się po Łazienkach Królewskich, trzymając się za ręce. W dalszej części para zarejestrowała romantyczny pocałunek w policzek. Zakochanym życzymy samych wspaniałości!

Oleh Szawiak z "True Love" zakochany
Oleh Szawiak z "True Love" zakochany
Źródło: Instagram

Jak potoczyły się losy uczestników "True Love"?

W programie do finału dotarło kilka par. Ostatecznie prawdziwe uczucia potwierdzono jedynie u dwóch z nich: u Oliwii i Marcina, a także u Gigi i Kamila. Pierwsza z nich zaczęła napotykać problemu już w trakcie powrotu do Polski, natomiast druga — wciąż jest razem. Gigi i Kamil chętnie publikują wspólne fotografie w mediach społecznościowych, nie stroniąc od charakterystycznego dla nich poczucia humoru. Choć Klaudia i Maksym również przyznali, że połączyło ich coś więcej, poligraf miał co do tego inne zdanie.

Zakochani wrócili do Polski i kontynuowali relację. Trwała ona na tyle długo, że fani wrócili szczęśliwe zakończenie. Tak się jednak nie stało — niedawno Maksym zabrał głos w sprawie związku z Klaudią i wyznał, że nie są już razem. Kobieta publicznie unika tematu, choć twierdzi, że zapytana o szczegóły w wiadomościach prywatnych, nie stroni od odpowiedzi.

Wielu uczestników znalazło jednak drogę do szczęścia. Związki pochwalili się już m.in. Martyna, Filon i Kuba. Również Sebastian znalazł czas na miłość, a od pewnego czasu swoją drugą połówką chwali się Marcin. Czy wszystkie te relacje przetrwały do dziś? Tego nie wiadomo.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości