Wydarzenia

Elegancka Joanna Kulig, powabna Grażyna Szapołowska. Gwiazdy na premierze filmu "Każdy wie lepiej"

Wydarzenia

Autor:
Kamila
Jamrożek
Gwiazdy na premierze filmu "Każdy wie lepiej"

Tłum gwiazd pojawił się na premierze filmu "Każdy wie lepiej". W produkcji wystąpiły znane twarze. W rolach głównych zobaczymy Joannę Kulig i Michała Czerneckiego. Jak się prezentowali?

Premiera filmu "Każdy wie lepiej" odbyła się 2 sierpnia. Przybyli na nią twórcy oraz aktorki i aktorzy zaangażowani w produkcję. Zobaczcie naszą galerię zdjęć!

Gwiazdy na premierze filmu "Każdy wie lepiej" - kto się pojawił?

Film "Każdy wie lepiej" to komedia, która opowiada o zakochanych, którzy starają się stworzyć rodzinę na przekór bliskim. Ich rodziny wiele różni, ale połączył jeden cel – rozbić ich związek. W rolach głównych wystąpili Joanna Kulig i Michał Czernecki, którzy pojawili się na premierze. Joanna Kulig rolą w "Zimnej Wojnie" zwróciła uwagę hollywoodzkich producentów i zapewniła angaż w komedii romantycznej "She Came To Me", gdzie wystąpiła u boku Anne Hathaway i Petera Dinklage'a. Aktorka nie rezygnuje jednak z wystepów w rodzimych produkcjach.

Oprócz Joanny Kulig na premierze "Każdy wie lepiej" pojawiło się kilka gwiazd produkcji i nie tylko, w tym m.in.: Grażyna Szapołowska, Maria Dębska, Maciej Musiałowski, Ilona Łepkowska, Laura Samojłowicz, Rinke Rooyens czy Michał Witkowski. W filmie zobaczymy także Andrzeja Seweryna czy Ewę Wencel.

"Apokawixa" z Sebastianem Fabijańskim. Aktor wcieli się w postac zombie
"Apokawixa" z Sebastianem Fabijańskim. Aktor wcieli się w postac zombie

Gwiazdy na premierze filmu "Każdy wie lepiej" - jak wyglądały?

Największą uwagę mediów przykuła stylizacja Joanny Kulig. Aktorka zaprezentowała się w białym garniturze, czarnym topie i czarnych szpilkach. Na ściance za rękę trzymała Macieja Musiałowskiego. Młody aktor pozował do zdjęć także w czarno-białej stylizacji z okularami przeciwsłonecznymi. Michał Czernecki zaprezentował się w białej koszuli, dżinsach i kolorowej kamizelce. Maria Dębska postawiła na luźną stylizację w płaszczyku, a Grażyna Szapołowska na czarny neutralny komplet. Laura Samojłowicz miała na sobie neonowy komplet.

Maciej Musiałowski i Joanna Kulig Źródło: MWMEDIA
Maria Dębska Źródło: MWMEDIA
Grażyna Szapołowska Źródło: MWMEDIA
Rinke Rooyens Źródło: MWMEDIA
Maria Maj Źródło: MWMEDIA
Michał Czernecki Źródło: MWMEDIA
Laura Samojłowicz Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Kawiorska Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości