Lil Masti wzięła ślub, Aleksandra Żebrowska pokazała "piąte dziecko". To mogliście przegapić!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Aleksandra Żebrowska, Aniela "Lil Masti" Bogusz
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Aleksandra Żebrowska, Aniela "Lil Masti" Bogusz
Źródło: MWMEDIA
Przyszedł czas na podsumowanie dnia! W piątek w polskim show-biznesie wciąż było słychać echa minionego Dnia Wszystkich Świętych. Redakcja serwisu cozatydzien.tvn.pl przygotowała zestawienie najważniejszych newsów z show-biznesu z 3 listopada 2023 roku. Sprawdź, co się działo!

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości z piątku 3 listopada.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2022 roku

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na grobie męża

Paweł Królikowski zmarł w lutym 2020 roku. Aż trudno uwierzyć, że od nagłej śmierci aktora minęły ponad trzy lata. Po uroczystości Wszystkich Świętych Małgorzata Ostrowska-Królikowska udała się na cmentarz i opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie grobu męża, który był wręcz zalany od zniczy.

"Zapalam wspomnienie, chcę chronić je przed zapomnieniem" - napisała aktorka.

Czytaj więcej: Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie z cmentarza. Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Źródło: MWMEDIA

Aniela "Lil Masti" Bogusz wyszła za mąż

Lil Masti znana jest z tego, że odkąd urodziła dziecko, dzieli się właściwie każdym najdrobniejszym szczegółem ich wspólnego życia. Wydawało się, że celebrytka niewiele rzeczy może utrzymać w tajemnicy przed fanami. Nic bardziej mylnego! Okazuje się bowiem, że Aniela Bogusz wraz z wieloletnim partnerem zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu! I to przeszło tydzień temu.

Czytaj więcej: Lil Masti wyszła za mąż! Influencerka wzięła ślub w tajemnicy

Aleksandra Żebrowska na zdjęciu z piątym dzieckiem

Aleksandra i Michał Żebrowscy są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w 2013 roku i doczekali się czwórki dzieci: trzech synów i córki Łucji.

Czy małżonkowie mają w planach powitać na świecie piątą pociechę? Bynajmniej, choć wskazuje na to żartobliwa fotografia, opublikowała w mediach społecznościowych przez Zofię Zborowską. Uwieczniła bowiem na zdjęciu Aleksandrę i Michała Żebrowskich, którzy w rodzicielskim uścisku schowali... pieska.

Czytaj więcej: Aleksandra Żebrowska pokazała "piąte dziecko". "Pożyczone"

Al Pacino sporo zapłaci

We wrześniu Al Pacino rozstał się 29-letnia Noor Alfallah, z którą niedługo wcześniej doczekał się potomka. Dziecko pojawiło się na świecie zaledwie trzy miesiące wcześniej. Niedawno ekspartnerka aktora złożyła wniosek o uzyskanie pełni praw nad synem. Mimo plotek, że para miała do siebie rzekomo wrócić, zza oceanu płyną nowe informacje dotyczące opieki nad dzieckiem. Tamtejszy sąd wydał surową decyzję. Sędzia z Los Angeles orzekł, że Al Pacino będzie musiał płacić ponad 30 000 dolarów miesięcznie na utrzymanie dziecka. A to nie koniec!

Czytaj więcej: Al Pacino zapłaci niebotyczne alimenty. 29-latka żąda pozbawienia go praw rodzicielskich

Pogrzeb Cezarego Olszewskiego

Cezary Olszewski zmarł nagle. Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci 42-letniego tancerza.

"Odnotowaliśmy zgon 42-letniego mężczyzny w jednym z hoteli na terenie Ostrołęki. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające. Ustalana będzie także przyczyna zgonu mężczyzny" — mówił kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce portalowi moja-ostroleka.pl.

Teraz rodzina podała szczegóły dotyczące pogrzebu. Ostatnie pożegnanie potrwa kilka dni i rozpocznie się wieczorem 3 listopada.

Czytaj więcej: Szczegóły pogrzebu Cezarego Olszewskiego. Pożegnanie tancerza potrwa dwa dni

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości