Player Marzec 2023 – filmy, seriale i programy. Imponująca lista nowości!

Player Marzec 2023 – filmy, seriale i programy. Jakie nowości i premiery? 
Player Marzec 2023 – filmy, seriale i programy. Jakie nowości i premiery? 
Źródło: Player
Player przygotował na marzec 2023 roku dla swoich widzów filmowe, serialowe i programowe nowości. Sprawdźcie, co nowego w Playerze w marcu!

Jakie nowości przygotował serwis Player na marzec 2023? Oto lista filmów i programów z dokładnymi datami. Zobaczcie sami!

Nowości Playera na marzec 2023 – filmy

"355" (od 3 marca)

Największe agencje wywiadowcze z różnych krajów odkrywają plany międzynarodowej organizacji przestępczej, która grozi globalnym atakiem, zagrażającym bezpieczeństwu ludzkości. Jeden kraj nie jest w stanie samodzielnie stawić czoła temu zagrożeniu, więc powołana zostaje tajna międzynarodowa grupa agentek o kryptonimie 355. Grupa ta składa się z najlepszych agentek wywiadu, które muszą pokonać swoje różnice i walczyć o bezpieczeństwo świata. W obsadzie filmu znajdują się Penélope Cruz, Jessica Chastain, Diane Kruger, Lupita Nyong’o, Bingbing Fan oraz Édgar Ramírez.

"Palący problem" (od 3 marca)

Film to szalona brytyjska komedia, która pokazuje, jak niebezpieczne mogą być imprezy studenckie. Produkcja zdobyła nagrodę dla najlepszego filmu na festiwalu w Marbelli. Po imprezie Kylie odkrywa, że zaraził się chorobą weneryczną i jest przerażony, ponieważ wkrótce ma się ożenić z ponętną Lydią. Wspomagany przez najlepszego przyjaciela, stara się trzymać z dala od narzeczonej, ale czy mu się to uda? Ich droga do ołtarza może być bardzo długa i pełna nieoczekiwanych wydarzeń.

"W pułapce" (od 3 marca)

Philip mieszka w dużej rodzinnej posiadłości, ale nigdy nie opuszcza ciemnego pokoju wypełnionego krzyżami i obrazkami świętych. Chłopak jest przekonany, że demony czyhają na niego i polują na jego duszę. W końcu, kiedy jest już pogodzony ze swoim losem, pojawia się kobieta, która przekonuje go, że demony mogą być tylko wytworem jego wyobraźni, a świat poza ciasnym pokojem jest bezpieczny. Czy to jednak prawda? Czy jego dotychczasowe życie było pełne chorych obsesji, czy może nowa kobieta, która pojawiła się w jego życiu, jest kolejną siłą zła, polującą na niego?

"Na rauszu" (od 3 marca)

Thomas Vinterberg nakręcił film, który zdobył uznanie na festiwalach w Cannes, Toronto i San Sebastián, opowiadający o nauczycielu historii, Martinie, który zmagając się z kryzysem wieku średniego, wypaleniem zawodowym i problemami w związku, znajduje ukojenie w alkoholu. Wraz z trzema kolegami postanawiają przeprowadzić eksperyment, który miałby udowodnić teorię, że człowiek urodził się z niedostatkiem alkoholu w organizmie. Co zaczyna się jako komedia, szybko przechodzi w dramat i ukazuje smutek, nostalgiczne tęsknoty oraz unikanie bliskości przez mężczyzn. W główną rolę wcielił się Mads Mikkelsen, który zagrał ją z wielką wrażliwością, charyzmą i empatią, co zostało uznane za jedno z najlepszych występów w jego karierze. Film stanowi pochwałę życia, a nie alkoholu, zadając pytanie, czy umiemy jeszcze przeżywać stany upojenia bez procentów.

"Razem czy osobno?" (od 3 marca)

Romantyczna komedia z 2014 roku z gwiazdorską obsadą w składzie Michael Douglas i Diane Keaton. Oren Little to zgorzkniały, zamknięty w sobie człowiek, który po śmierci swojej żony unika kontaktów z innymi ludźmi. Jednak pewnego dnia musi przyjąć pod swój dach swoją 9-letnią wnuczkę, co w nieoczekiwany sposób wprowadza odrobinę radości do jego życia. Dziewczynka pozwala mu również nawiązać przyjaźń z sąsiadką, Leah, która również czuje się samotna po śmierci ukochanej osoby. Czy w późniejszym okresie życia, na emeryturze, jest jeszcze miejsce na miłość i nowe relacje? Film ukazuje, jak dwie osoby, które pochodzą z różnych światów, mogą znaleźć siebie nawzajem i nawiązać ciepłą, romantyczną relację.

"Mój dług" (od 10 marca)

Opowieść o Sławomirze Sikorze, młodym przedsiębiorcy, który staje się skazanym za morderstwo w obronie swoich bliskich. Trafiwszy do więzienia na 25 lat, musi walczyć o przetrwanie w brutalnym środowisku skazanych za najcięższe przestępstwa. W takiej sytuacji utrata nadziei na sprawiedliwość i izolacja od najbliższych jest niemal nie do zniesienia. Jednak Sikora nie daje za wygraną i nie traci wiary w siebie, choć każdy dzień jest dla niego walką o zachowanie godności i pozostanie sobą. W walce o przetrwanie zyskuje sojuszników, zdobywa szacunek i uczy się lawirować pomiędzy więziennymi subkulturami. Dzięki przyjaźni ze skazanym uciekinierem z Legii Cudzoziemskiej oraz pomocy działaczki na rzecz praw człowieka Sikora wierzy, że nie wszystko jest jeszcze stracone. Jednak kluczowe decyzje, które wpłyną na jego los, zapadają poza murem więzienia.

"Pracownik miesiąca" (od 10 marca)

David, główny bohater tej komedii, przekonany jest, że przeżywa najgorszy dzień swojego życia. Stracił pracę, a ukochana zostawiła go w jednym momencie. Jego przyjaciel stara się go pocieszyć, jednak nic nie pomaga. Wkrótce obaj zostają wplątani w napad na bank, co tylko potwierdza, że los nie oszczędza Davida. Czy uda mu się przetrwać ten chaos i znaleźć w nim coś pozytywnego? Czy naprawdę nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło? To już zależy od Davida i jego podejścia do sytuacji. Jedno jest pewne - ta historia z pewnością rozbawi widzów.

"Moonfall" (od 17 marca)

Film opowiada historię byłej astronautki Jo Fowler, która jest przekonana, że Księżyc wypada z orbity i zmierza prosto w kierunku Ziemi. Choć jej teoria wydaje się szalona dla większości naukowców i polityków, Fowler nie przestaje w nią wierzyć i poszukuje sposobu na uratowanie naszej planety. Razem z dawnym astronautą Brianem Harperem (Patrick Wilson) oraz specjalistą od teorii spiskowych Housemanem, przygotowuje się do ostatniej szansy na ocalenie Ziemi. Podczas kosmicznej misji odkrywają jednak coś więcej niż tylko zagrożenie ze strony Księżyca. Wraz z każdą chwilą sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana, a ich misja staje się walką o przetrwanie ludzkości. Fowler i jej zespół muszą teraz zaryzykować wszystko, co mają, aby uratować Ziemię przed zagładą.

"Dziewczyna ma kłopoty" (od 17 marca)

W hollywoodzkim filmie z udziałem Alicji Bachledy-Curuś, DJ August ma niezapomnianą noc z piękną nieznajomą - Signe (Alicja Bachleda-Curuś), która zostaje szybko przerwana, gdy Signe pokazuje mu nagranie z brutalnym morderstwem. August zostaje wciągnięty w niebezpieczne intrygi i musi podjąć trudną decyzję: czy pomóc Signe wyjść z kłopotów, czy wykorzystać nagranie do szantażu dla pieniędzy. Nie podejrzewa, że Signe może być częścią intrygi, w której on sam jest nieświadomie oszukiwany.

"U-571" (od 17 marca)

"U-571" to film oparty na prawdziwej historii, choć z dużą dozą fikcji. W rzeczywistości, to brytyjski zespół zdołał przejąć Enigmę z niemieckiego U-Boota w 1941 roku, co miało znaczący wpływ na przebieg wojny. Film zdobył uznanie za swoją doskonałą reżyserię, scenariusz oraz widowiskowe efekty specjalne, które oddają atmosferę szaleńczej walki w trudnych warunkach na Atlantyku.

"Imigrantka" (od 24 marca)

W rolach siostrzanych wystąpiły Marion Cotillard jako Ewa oraz Angela Sarafyan jako Magda. Joaquin Phoenix zagrał Brunona, a Jeremy Renner wcielił się w postać Orlando. Film opowiada o trudnej sytuacji imigrantów w Stanach Zjednoczonych na początku XX wieku oraz o walce Ewy o przetrwanie i odnalezienie swojej siostry. "The Immigrant" otrzymał wiele pozytywnych recenzji za świetną grę aktorską oraz poruszający wątek ludzkiej determinacji i nadziei w trudnych warunkach.

"Świat według Piveta" (od 24 marca)

"Świat według Piveta" to amerykański film z 2013 roku, w reżyserii Jean-Pierre'a Jeuneta. Jest to adaptacja powieści autorstwa Reifa Larsena. Film opowiada o niezwykłym chłopcu, który wyrusza w podróż, by odebrać nagrodę dla swojego wynalazku i spotyka na swojej drodze różnych ludzi, którzy pomagają mu w odkrywaniu świata. W trakcie podróży chłopiec staje się coraz bardziej świadomy swojego miejsca w rodzinie i zaczyna lepiej rozumieć swoich bliskich. W rolę T.S. Spiveta wcielił się Kyle Catlett, a w pozostałych rolach wystąpili Helena Bonham Carter, Judy Davis, Callum Keith Rennie i Jakob Davies.

"Pamięć absolutna" (od 24 marca)

Film z 2012 roku powstał na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka, autora takich kultowych dzieł jak "Blade Runner" czy "Minority Report". Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdzie jeden z pracowników fabryki odkrywa, że w rzeczywistości jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o globalną dominację. Główną rolę w filmie zagrał Colin Farrell, a obok niego w obsadzie znaleźli się również Kate Beckinsale, Jessica Biel i Bryan Cranston. "Pamięć absolutna" otrzymała mieszane recenzje, ale odniosła sukces kasowy, zarabiając ponad 200 milionów dolarów na całym świecie.

"Były sobie człowieki" (od 31 marca)

Dwa miliony lat temu, tuż po obiedzie, młody małpolud o imieniu Edward spadł z drzewa, na którym od zawsze mieszkali wszyscy przedstawiciele jego gatunku. Upadając, złamał przednią łapę. Chcąc przeżyć, musiał nauczyć się chodzić na dwóch nogach, wymyślić ogień, narzędzia i... potrawkę z królika. Kiedy spotka Lucy, świat stanie na głowie, a człowieki pospadają z drzew.

"28 pokoi hotelowych" (od 31 marca)

Chris, mężczyzna w średnim wieku, który pracuje w branży filmowej, oraz Andi, młoda pisarka. Ich spotkania zaczynają się przypadkowo, gdy obydwoje przebywają w tym samym hotelu, i z czasem przekształcają się w coś więcej. Ich przygodna noc w pokoju hotelowym powtórzy się 28 razy." "28 pokoi hotelowych" to subtelna, ale emocjonalna opowieść o miłości, tęsknocie i ludzkiej naturze, która potrafi zdominować nawet najlepsze zamiary i plany.

"Był sobie chłopiec" (od 31 marca)

"Był sobie chłopiec" to film oparty na powieści Nicka Hornby'ego, którego głównym bohaterem jest Will Freeman, mężczyzna będący typowym playboyem, który nie chce mieć dzieci. Will udaje, że ma syna, by zyskać sympatię kobiet, ale jego życie zmienia się, gdy poznaje samotnego dwunastoletniego chłopca, Marcusa. Ich nietypowa przyjaźń i wzajemne wpływanie na siebie to główny temat filmu.

Sprawdź filmową kolekcję Playera.

Nowości Playera na marzec 2023 – seriale

"Skazana"

W oczekiwaniu na zbliżającą się wielkimi krokami premierę prequelu Skazanej "Pati", czyli opowieści o losach Patrycji Cichy, zanim trafiła do więzienia, Player zaprasza swoich fanów na przypomnienie sobie dramatycznych wydarzeń z dwóch serii serialu. "Skazana" to niewątpliwie jeden z największych i sukcesów Playera ostatnich miesięcy. Przedstawia historię surowej sędzi Alicji Mazur, która w wyniku intrygi, niesłusznie oskarżona o morderstwo, trafia do zakładu karnego, gdzie siedzą kobiety przez nią skazane, do miejsca, do którego nie miała prawa trafić. Rozpoczyna się gra o wszystko, a cena jej jest naprawdę wysoka: życie, bezpieczeństwo bliskich oraz oczyszczenie dobrego imienia.

Drugi sezon "Skazanej" wiosną w TVN.
Drugi sezon "Skazanej" wiosną w TVN.
Drugi sezon "Skazanej" wiosną w TVN.
Źródło: TVN

"Mój Agent"

"Mój agent" to serial o pracy agentów filmowych, którzy muszą radzić sobie z trudnymi gwiazdami i ich problemami. W każdym odcinku pojawia się inna polska gwiazda w roli gościnnej. W poszczególnych odcinkach użytkownicy Playera zobaczą: Magdalenę Cielecką, Danutę Stenkę oraz Grażynę Szapołowską, Jerzego Stuhra oraz Macieja Stuhra, Martę Żmudę Trzebiatowską, Magdalenę Boczarską i Tomasza Karolaka, Daniela Olbrychskiego, Agnieszkę Więdłochę oraz Antoniego Pawlickiego, Andrzeja Seweryna, Adama Turczyka, Krystynę Jandę, Mariana Opanię i Agatę Kuleszę. W role agentów oraz ich asystentów wcielają się Ewa Szykulska, Aleksandra Pisula, Marek Gierszał, Maciej Maciejewski, Anna Cieślak, Paulina Walendziak, Dawid Ściupidro i Sylwia Achu.

Serial "Mój Agent"
Serial "Mój Agent"
Serial "Mój Agent"
Źródło: TVN

"Chyłka"

Joanna Chyłka i Kordian “Zordon” Oryński to duet prawników, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Dzięki Playerowi bohaterowie prozy Remigiusza Mroza zaistnieli na ekranach dzięki aktorom Magdalenie Cieleckiej i Filipowi Pławiakowi. W serwisie na użytkowników Playera czek wszystkie pięć sezonów przygód mecenas Chyłki i jej aplikanta. Przeżyjmy to jeszcze raz!

"Chyłka. Oskarżenie" w TVN
"Chyłka. Oskarżenie" w TVN
"Chyłka. Oskarżenie" w TVN
Źródło: TVN

"Papiery na szczęście"

Serial "Papiery na szczęście" powraca z wiosennymi odcinkami, w których nasi ulubieni bohaterowie będą mieli do czynienia z nowymi emocjonującymi wątkami. Czy rodzina Kowalczyków otrzyma w końcu tytułowe "Papiery na szczęście"? Beatka i Staszek wprowadzają się do mieszkania Wery i próbują żyć skromnie, ale sytuacja ta nie podoba się matce Beatki. Paulina dogaduje się z byłym chłopakiem Beatki, który wrócił do Krakowa, aby wprowadzić zamęt w związku. Julka i Konrad mają problemy finansowe i próbują znaleźć sposób na zdobycie pieniędzy. Związek Magdy i Kamila kwitnie, ale na drodze do szczęścia ponownie staje Julka.

"Papiery na szczęście" - sesja zdjęciowa
"Papiery na szczęście" - sesja zdjęciowa
"Papiery na szczęście" - sesja zdjęciowa
Źródło: TVN

"Na Wspólnej"

Wiosna w "Na Wspólnej" zapowiada się naprawdę ekscytująco. Nowe emocjonujące wątki, powroty dawno niewidzianych gwiazd z Martą Wierzbicką i Julią Kamińską na czele oraz zupełnie nowe osoby na liście płac, których listę otwiera Magdalena Popławska. Jak Kamil poradzi sobie z uzależnieniem? Kim będzie nowa kobieta w życiu Igora? Czy ponowne pojawienie się Romy w życiu Marty i Mikołaja zburzy ich szczęście? Co dalej z małżeństwem Beatki i Pawła? Przed jaką życiową decyzją stanie Weronika? To pytania, na które fani "Na Wspólnej" dostaną tej wiosny. My możemy zapewnić, że będzie się działo. A w Playerze "Na Wspólnej" prapremiery w każdy czwartek po 20:00 - wcześniej niż w TV.

"Na Wspólnej" - Maria Zięba traci pamięć
"Na Wspólnej" - Maria Zięba traci pamięć
"Na Wspólnej" - Maria Zięba traci pamięć
Źródło: TVN

"Sekrety życia"

"Sekrety życia" to serial, który przedstawia problemy bliskie widzom. Fabuła odzwierciedla nie tylko wydarzenia dnia codziennego, ale także ujawnia życiowe absurdy. Każdy odcinek to zamknięta całość, opowiadająca jedną historię, bez kontynuacji. Dzięki temu format porusza szeroki wachlarz tematów obyczajowych. A jak wiadomo, życie samo pisze oryginalne i zaskakujące scenariusze. Tu może się wydarzyć naprawdę wszystko! Główni bohaterowie każdego odcinka są uwikłani w konflikt obyczajowy. Widzowie obserwują ich losy podczas wizyty na siłowni oraz poza nią. Klub fitness, wokół którego toczy się akcja, jest zarazem wyróżnikiem serialu. Bohaterowie przychodzą tu z bagażem swoich doświadczeń i problemów. Są na takim etapie życia, w którym chcą coś zmienić lub zwyczajnie od czegoś uciec. Każdy z nich ma inną historię, przez co tematyka serialu jest niezwykle różnorodna. „Sekrety życia” mają stałą obsadę. Jest to grono trenerów personalnych, którzy doradzają głównym bohaterom, nie tylko w kwestiach treningu czy diety. Personel siłowni angażuje się w problemy swoich klientów i pomaga je rozwiązać. Trenerzy wysłuchują zwierzeń, łagodzą konflikty i służą radą. Czasem sami stają się przedmiotem intryg. Niezależnie od sytuacji, wszyscy są sobie równi i mogą liczyć na wzajemne wsparcie, w zależności od potrzeb.

"Sekrety życia" – od kiedy w TVN?
"Sekrety życia" – od kiedy w TVN?
"Sekrety życia" – od kiedy w TVN?
Źródło: TVN

Zobacz seriale Playera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Player

Źródło: Player
Film "Elvis" w Playerze
Film "Elvis" w Playerze
"Wagnerowcy. Najemnicy Putina" w Playerze
"Wagnerowcy. Najemnicy Putina" w Playerze
"Trump. Bez precedensu". Głośny dokument już w Playerze. Zwiastun
"Trump. Bez precedensu". Głośny dokument już w Playerze. Zwiastun
"Fucking Bornholm" - kinowy hit w Playerze
"Fucking Bornholm" - kinowy hit w Playerze
"Kontrola 4". Zwiastun serialu Playera
"Kontrola 4". Zwiastun serialu Playera
"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem na Digital Day
"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem na Digital Day

Nowości Playera na marzec 2023 – programy

"True love"

W egzotycznej Kolumbii odbywa się premiera niezwykłego reality show "True Love", w którym uczestnicy mają szansę wygrać prawdziwą miłość i duże pieniądze. W programie nie będzie miejsca na intrygi i gry uczuciowe, ponieważ każdy uczestnik zostanie poddany testom wykrywacza kłamstw. Ci, którzy nie szukają prawdziwych uczuć, szybko odpadną. Na kolumbijskim wybrzeżu mieszka dziesięciu singli, którzy szukają miłości. Podczas pobytu będą się randkować i nawiązywać relacje, a podczas ceremonii prawdy będą poddani testom wykrywacza kłamstw, aby ocenić ich szczerość. Wszystkie zebrane informacje pomogą uczestnikom dokonać wyboru, z kim chcą być. Program dostępny będzie również w Playerze, gdzie będzie można obejrzeć dłuższe odcinki oraz materiały nieemitowane w odcinkach tygodniowych.

"True Love" – odcinek 7. Zebranie dziewczyn
"True Love" – odcinek 7. Zebranie dziewczyn
"True Love" – odcinek 7. Zebranie dziewczyn
Źródło: Player

"Kto to wie?"

W każdym z odcinków "Kto to wie?" poznajemy czterech uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części żegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych. "Kto to wie?" to zabawa z widzami i dla widzów. Z nowoczesnego studia telewizyjnego łączymy się i spotkamy z uczestnikami w domach na ich kanapach, zapraszając do wspólnej gry. Tu nie potrzeba eksperckiej wiedzy, aby wygrać. Wystarczy odgadnąć, jak myśli nasze społeczeństwo!

"Kto to wie" – od kiedy w TVN?
"Kto to wie" – od kiedy w TVN?
"Kto to wie" – od kiedy w TVN?
Źródło: TVN

"Gogglebox. Przed telewizorem"

Niekwestionowany hit, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

Karolina Miłoń i Marek Kudela w "Gogglebox. Przed telewizorem"
Karolina Miłoń i Marek Kudela w "Gogglebox. Przed telewizorem"
Karolina Miłoń i Marek Kudela w "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: TTV

"Ugotowani w parach"

Wiosną powróci po latach uwielbiane przez widzów kulinarne show. Program zaskoczy jednak odświeżoną formułą. Mowa oczywiście o “Ugotowanych w parach”: w każdym odcinku trzy dwuosobowe zespoły popiszą się w kuchni, aby podbić serca pozostałych uczestników i wygrać główną nagrodę. Kamery programu zawitają w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Katowicach i Bydgoszczy, aby wybrać najzdolniejsze i najbardziej charyzmatyczne gotujące duety. Na zwycięzców, oprócz satysfakcji, czeka gotówka.

"Ugotowani w parach" na antenie TVN 
"Ugotowani w parach" na antenie TVN 
"Ugotowani w parach" na antenie TVN 
Źródło: TVN

"Kuchenne rewolucje"

Fanów programów kulinarnych ucieszą również nadchodzące premierowe odcinki “Kuchennych rewolucji”. Królowa polskiej gastronomii już po raz 26. wyruszy w podróż po kraju, aby nieść ratunek upadającym restauracjom. Magda Gessler odwiedzi tym razem m.in. Kraków, Biedrusko, Mielec, Wrocław, Witnicę, Komorniki czy Grodzisk Wielkopolski, odmieniając los restauratorów i ich pracowników.

"Kuchenne rewolucje" 26. Restauracja "Voila" w Krakowie
"Kuchenne rewolucje" 26. Restauracja "Voila" w Krakowie
"Kuchenne rewolucje" 26. Restauracja "Voila" w Krakowie
Źródło: TVN

"Diabelnie boskie"

Pozycja absolutnie obowiązkowa dla fanów „Królowych życia”. Bohaterkami najnowszego programu są kobiety, dla których bajka o kopciuszku, to...nie ich bajka. Każda z nich twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze. Kochają decydować, błyszczeć i być na fali wznoszącej, ale one nie idą do nieba - idą tam, gdzie chcą. Bo "Diabelnie boskie" są ze swojej natury! W nowym reality show widzowie zobaczą m.in. Izę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę „Lalunę” Lirsz oraz Julię von Stein. Pojawią się także zupełnie nowe twarze: Alex - do niedawna mieszkająca w Londynie singielka, jak również Karina, która na co dzień żyje w Hiszpanii.

"Diabelnie boskie" już niedługo na TTV
"Diabelnie boskie"
"Diabelnie boskie" już niedługo na TTV
Źródło: Materiały promocyjne

"Azja Express"

Wiosna przyniesie także gratkę dla fanów wielkich przygód – wystartuje bowiem nowa edycja programu "Azja Express"! Tym razem trasa wyścigu będzie przebiegała przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan – od Stambułu, gdzie Europa spotyka się z Azją, przez malownicze plaże Morza Egejskiego, bezdroża Kaukazu, ubogie postsowieckie miasteczka, pustynię uzbecką, aż po Taszkient. W tę wymagającą trasę wyruszy 8 odważnych par. Wśród nich znajdą się: Czesław i Dorota Mozil, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Krystian Pesta i Oliwia Pesta, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski, Paulina Krupińska i Izabela Połeć, Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek, a także Angelika i Łukasz Trochonowicz.

Andziaks i Luka wzięli udział w "Azji Express"
Andziaks i Luka wzięli udział w "Azji Express"
Andziaks i Luka wzięli udział w "Azji Express"
Źródło: X-News

"99 - gra o wszystko"

Jeden z ulubionych programów powraca! Nowością nadchodzącej serii będzie zaproszenie do programu nie tylko osób znanych z anteny TTV. W zupełnie nowych zadaniach, w których liczyć się będzie spryt, sprawność i odrobina szczęścia, wezmą udział również ich drugie połówki. Czy będą się wspierać podczas rozgrywanych konkurencji czy zwycięży chęć wygranej? Zasady są jasne: ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, kończą przygodę w programie. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału?

Izabela Zeiske miała wypadek na planie "99 - Gra o wszystko"
Izabela Zeiske miała wypadek na planie "99 - Gra o wszystko"
Izabela Zeiske miała wypadek na planie "99 - Gra o wszystko"
Źródło: Player

"MasterChef Junior"

To jednak nie koniec kulinarnej rywalizacji – na wiosnę z kolejnym sezonem powróci również “MasterChef Junior”. Już po raz 8. młodzi kucharze staną przed takimi wyzwaniami, jak przygotowanie mistrzowskich pierogów, najsmaczniejszych dań z ryb czy rozpływających się w ustach żeberek. Towarzyszyć im będą Anna Starmach, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. W programie nie zabraknie również gości specjalnych - z młodymi kucharzami spotka się m.in. Sara James, Magda Gessler czy Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem . Na zwycięzcę ósmej edycji show czeka statuetka MasterChefa Juniora, czek na 15 tysięcy złotych oraz nagroda specjalna: 35 tysięcy złotych od sponsora programu i warsztaty kulinarne.

MasterChef Junior
MasterChef Junior
Źródło: x-news

"Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka"

Malwina Wędzikowska, żyjąca na walizkach stylistka, przekroczyła 40. rok życia i chce przyjrzeć się temu, co jej umknęło oraz czego nie nauczyła się od swojej mamy. Moment jest sprzyjający, niedawno pani Ewa przeszła na emeryturę i planuje przeprowadzić się na mazurską wieś. Małymi krokami chce przeobrazić zaniedbane gospodarstwo w Karwicy w prawdziwy dom. Przed obiema kobietami spore wyzwanie, ponieważ po raz pierwszy po dwudziestu latach spędzą ze sobą dłuższy czas. Malwina pomoże w pracach porządkowych i ramię w ramię spróbują doprowadzić gospodarstwo do lepszej formy. Prawdziwym testem dla nich będzie jednak próba zrozumienia drugiej strony. W jakiej formie będzie ich relacja po dwóch tygodniach wspólnego pobytu?

Malwina Wędzikowska z mamą w nowym programie TTV
Malwina Wędzikowska z mamą w nowym programie TTV
Malwina Wędzikowska z mamą w nowym programie TTV
Źródło: Mat. prasowe

"Kuba Wojewódzki"

Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. „Kuba Wojewódzki” to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej rozrywki. Nic dziwnego! W końcu nikt tak jak Kuba nie budzi emocji u widzów, których grono z sezonu na sezon rośnie w siłę. W pierwszym odcinku 33. już serii gospodarz zaprosi na swoją kanapę Edytę Zając i Wojciecha Golę. Po emisji telewizyjnej każdego odcinka na fanów Kuby Wojewódzkiego w Playerze czekają materiały dodatkowe, nieemitowane na antenie TVN, czyli „Kuba Wojewódzki. Ciąg dalszy”.

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Źródło: x-news

"Nastolatki rządzą... kasą"

Domowym budżetem zawiadują rodzice, a co stałoby się gdyby tę odpowiedzialność przekazać nastolatkom? W nowym programie „Nastolatki rządzą… kasą”, to właśnie oni przejmą władzę nad finansami całej rodziny. Przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń? Jak rozłożą wydatki, by starczyło do końca miesiąca oraz jak, w tej nowej sytuacji, odnajdą się pozostali członkowie ich rodzin? Czy skutkiem eksperymentu będzie większe zrozumienie międzypokoleniowe? Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.

"Nastolatki rządzą… kasą"
"Nastolatki rządzą… kasą"
Źródło: TVN

Zerknij na programy dostępne w Playerze.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Nowości Playera na marzec 2023 – dokumenty

"Fenomen"

To pierwszy film, w którym Jurek Owsiak – twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – w tak szczerej rozmowie zdradza w jaki sposób zrodził się pomysł powołania Orkiestry oraz jak wyglądały trudne początki jej działalności. Przywołuje także całą historię 30 lat WOŚP, nie omijając tak trudnych tematów jak brutalny hejt, jaki na niego spadł, czy śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, po której Jurek na moment ustąpił ze stanowiska. Film dokumentalny o twórcy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pokazuje jego przemianę – z beztroskiego hipisa w lidera ogromnego obywatelskiego ruchu i jeden z najważniejszych symboli wolnej Polski. Opowiada też jak wyglądały kulisy przeniesienia do Polski idei Przystanku Woodstock, który stał się jednym z największych festiwali muzycznych w Europie. „Fenomen” to jednak coś więcej niż opowieść o najbardziej znanej akcji społecznej w Polsce. 30 lat historii WOŚP to dla autorów filmu pretekst do tego, aby pokazać jak wielkie przemiany zaszły w tym czasie w społeczeństwie. Reakcje na działalność Jurka Owsiaka – od niespotykanego w historii Polski entuzjazmu aż po kwestionowanie jego pracy – to obraz nas samych i polaryzacji, jaka nastąpiła pomiędzy nami w ostatnich latach. Reżyserką filmu „Fenomen” jest Małgorzata Kowalczyk. Obraz wyprodukowała Dominika Kulczyk i powiązana z nią spółka dFlights.

"Fenomen"  – dokument o Jurku Owsiaku i WOŚP - archiwalne zdjęcia
"Fenomen"  – niezwykły film dokumentalny o Jurku Owsiaku i WOŚP
"Fenomen"  – niezwykły film dokumentalny o Jurku Owsiaku i WOŚP
"Fenomen"  – niezwykły film dokumentalny o Jurku Owsiaku i WOŚP
"Fenomen"  – niezwykły film dokumentalny o Jurku Owsiaku i WOŚP
+5
Zobacz galerię

"Wagnerowcy. Najemcy Putina"

W rocznicę agresji Rosji na Ukrainę Player zaprasza na kolejny wstrząsający materiał dokumentalny Ewy Galicy, reporterki "Superwizjera". Grupa Wagnera, prywatna armia najemników stworzona przez Jewgienija Prigożyna, nazywanego "kucharzem Putina". Początkowo zabezpieczała interesy Kremla tam, gdzie Rosja nie mogła wysłać regularnego wojska. Działała w Afryce i na Bliskim Wschodzie, gdzie słynęła z brutalności i bezwzględności. Po napaści Rosji na Ukrainę i pierwszych porażkach armii Putina została zaangażowana w działania na froncie. Prigożyn, zaczął rekrutować najemników w więzieniach, oferując im wolność i duże wynagrodzenie. Film "Wagnerowcy. Najemnicy Putina" to historia Grupy Wagnera, opowiedziana przez jej byłych najemników, którzy uciekli na Zachód, nie godząc się na stosowane przez nią metody działania.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta  dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]