Gwiazdy

Trumna z ciałem królowej Elżbiety II została wystawiona na widok publiczny. Pod Pałacem Westminsterskim zebrały się tłumy Brytyjczyków i turystów, chcących pożegnać monarchinię, udającą się w ostatnią podróż. Trumna jest nieustannie strzeżona. Kamery uchwyciły moment, w którym jeden ze strażników mdleje.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka zmieniła nie tylko oblicze polskiej muzyki, ale i zerwała rodzinne więzy. Wdowa po zmarłym muzyku i jego syn Krzysztof Krawczyk Junior przerzucali się wzajemnymi oskarżeniami w mediach i rozpoczęli walkę o spadek. Jak dziś wyglądają ich relacje? Ewa Krawczyk uchyliła rąbek tajemnicy.

Margaret to jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Od lat prowadzi nietypowy tryb życia, co chętnie pokazuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. W swoich relacjach i postach na Instagramie uchyla rąbka tajemnicy ze swojej codzienności i prowadzi rozmowy z obserwatorami. Niedawno poinformowała, że przyszedł czas na duże zmiany — przeprowadzkę.

#JacyRodziceTakieDzieci? Leon Myszkowski to najstarszy syn Justyny Steczkowskiej. 22-latek od dziecka pojawiał się w mediach i dorastał na oczach wielu. Dziś, tak jak mama, zajmuje się muzyką, jest szczęśliwie zakochany i jak sam powtarza, rodzina jest dla niego ważna. W cyklu Aleksandry Czajkowskiej opowiedział o swoim dzieciństwie, pracy, a także miłości.

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września 2022 roku. W związku z tradycją, trumnę z ciałem monarchinii przeniesiono do edynburskiej katedry świętego Idziego. Na procesji nie zabrakło najbliższych zmarłej, a w tym również mianowanej niedawno królową małżonką - Camilli Parker Bowles. Żona króla Karola III postanowiła pożegnać teściową wymownym gestem.