Gwiazdy

Meghan Markle przybyła wraz z księciem Harrym do Wielkiej Brytanii, aby połączyć się z rodziną w chwilach smutku przeżywanych śmiercią królowej Elżbiety II. Żona księcia Sussex, na prośbę Karola III, ośmieliła się wyjść do pogrążonych w smutku fanów, aby uścisnąć ich dłoń. Podczas wystąpienia doszło jednak do sytuacji, która na nowo sprowokowała krytyczne słowa wobec Amerykanki. Wszystko zarejestrowały aparaty telefonów zgromadzonych w tłumie fanów.

Książę William, Kate Middleton, książę Harry i Meghan Markle spotkali się z tłumem oddającym hołd królowej Elżbiecie przed Zamkiem w Windsorze. 10 września 2022 roku pierwszy raz od kilku miesięcy pojawili się publicznie w swoim towarzystwie. Znawcy mowy ciała na bieżąco komentowali zachowanie brytyjskiej rodziny królewskiej, doszukując się kolejnych oznak zakłopotania. Oprah Winfrey odniosła się do tej sytuacji i oceniła, czy wnukowie królowej Elżbiety II wraz z małżonkami mają szansę na zakopanie wojennego topora.

Jean-Luc Godard nie żyje. Francuski reżyser uchodził za jednego z najwybitniejszych twórców. Do jego najbardziej znanych filmów zaliczają się "Do utraty tchu", "Żyć własnym życiem" czy "Kobieta jest kobietą". Jean-Luc Godard miał 91 lat.

Maja Hyży odwołuje ślub. Niedawno wokalistka urodziła córkę i bardzo szybko wróciła do pracy. Jak się okazuje, gwiazda musiała zrezygnować ze ślubnych planów. "Niestety przeliczyliśmy się. Przygniotły nas domowe obowiązki" - przyznała Maja Hyży.

Joanna Opozda ma za sobą niezwykle ciężki czas. Po porzuceniu przez Antoniego Królikowskiego musi mierzyć się z samodzielnym wychowaniem kilkumiesięcznego Vincenta. Celebrytka chętnie dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi opieki nad synkiem na swoim instagramowym profilu. Ostatnio podekscytowana mama pochwaliła się tym, że niemowlę wymówiło swoje pierwsze słowo. Co gwiazda usłyszała z ust malca?

Adrianna Malecka właśnie skończyła studia. O obronie pracy magisterskiej aktorka znana z serialu TVN 7 "Zakochani po uszy" poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Adrianna Malecka ma za sobą 5-letnią przygodą z Akademią Teatralną i doświadczenie, którym w każdej chwili może się podzielić.

Tematy związane z brytyjską rodziną królewską wciąż nie schodzą z pierwszych stron gazet. Tym razem media donoszą, że Elżbieta II przed śmiercią zadbała o dalszy los jednej z najbliższych współpracownic. Angela Kelly była nie tylko garderobianą, ale również powiernicą monarchini.

Sara James występem w "America's Got Talent" skradła serce jurorów. Cała Polska z zapartym tchem śledzi poczynania 14-latki w zagranicznym show. W jednym z ostatnich materiałów dotyczących młodej gwiazdy przeprowadzono wywiady z nauczycielami pracującymi w szkole, do której uczęszcza nastolatka. Co powiedzieli na jej temat?