Gwiazdy

Gwiazdy

Piotr Kraśko to jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy, który odnajduje się zarówno w tematyce lżejszej, jak i politycznej. Obecnie prowadzi wieczorne wydanie "Faktów". Prywatnie jest mężem Karoliny Ferenstein-Kraśko, z którą wychowują wspólnie troje dzieci. 

Marta Wiśniewska była drugą żoną lidera Ich Troje, z którym ma dwoje dzieci. Nie tylko one pozostały w życiu tancerki po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. Do rodziny wkraczały kolejne żony gwiazdora, a to nauczyło wszystkich współpracy dla dobra bliskich. Mandaryna opowiedziała o ich codzienności. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl, skomentowała relację z Anią Świątczak i Polą Wiśniewską.

Małgorzata Ohme od wielu lat związana jest z mediami, ale dopiero od kilku lat możemy ją oglądać w telewizji. Razem z Filipem Chajzerem prowadzi poranne programy „Dzień Dobry TVN”. Tworzyła relację z Rafałem Ohme, z którym mają dwoje dzieci.

Ewa Drzyzga to doświadczona dziennikarka, która przed laty prowadziła kultowy talk-show "Rozmowy w toku". Obecnie można ją oglądać w "Dzień Dobry TVN" u boku Agnieszki Woźniak-Starak. Prywatnie jest mamą i ma dwóch nastoletnich synów.

Róża Kozakowska jest polską lekkoatletką. Sportsmenka wygrała dwa medale podczas Igrzysk Paraolimpijskich 2021. Srebrny medal w Tokio dostała za pchnięcie kulą, a złoty za rzut maczugą, którym pobiła rekord świata. Teraz w rozmowie z Martyną Wojciechowską opowiedziała o swoim dzieciństwie. Dziennikarka nie mogła powstrzymać łez.