Gwiazdy

Agnieszka Chylińska w swoim stylu dementuje plotki o prezencie na rocznicę ślubu

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska

Agnieszka Chylińska, piosenkarka i jurorka "Mam Talent", na Instagramie zdementowała plotki o wyjeździe za ocean z mężem. Wkrótce para obchodzi 12. rocznicę ślubu. Skąd wzięły się doniesienia?

Agnieszka Chylińska już niedługo wyda kolejną solową płytę "Never ending sorry". W listopadzie ruszy trasa koncertowa promująca płytę. "Never ending sorry" to nie tylko projekt muzyczny, ale też filmowy, ponieważ teledyski do utworów są jak małe etiudy filmowe reżyserowane przez Agnieszkę Chylińską.

"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!"
"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Chylińska dementuje plotki o wyjeździe na Florydę

Gwiazda od lat strzeże swojej prywatności. W jej mediach społecznościowych więcej możemy znaleźć zdjęć z jej koncertów niż z sytuacji prywatnych. Ostatnio w sieci pojawiły się doniesienia, że mąż wokalistki Marek zafundował jej wyjazd na Florydę z okazji 12. rocznicy ślubu. Para ma trójkę dzieci: Ryszarda, Esterę i Krystynę.

W Stanach Zjednoczonych ma bowiem mieszkać mama wokalistki i jej brat, Wawrzyniec.

Agnieszka Chylińska postanowiła w zabawny sposób na swoim profilu na Instagramie zdementować plotki o wjeździe z mężem:

"Nawet we Flomborku nigdy nie byliśmy razem. Ja bym bardzo chciała, żeby mąż mnie zabrał do Flomborka, a nie na Florydę. Ja nie wiem po co Ci ludzie wymyślają te plotki. Może ten, kto to wymyślił, chciałyby pojechać ze mną na Florydę. To nie pojedzie" -skomentowała żartobliwie gwiazda.

Nowa edycja "Mam Talent"

Ruszyła 14. edycja "Mam Talent", w której Agnieszka Chylińska znów przewodniczy jury. Od lat jest ulubioną jurorką w talent show, gdyż potrafi w błyskotliwy sposób skomentować występy uczestników. 

Największą jednak uwagę Chylińska przykłada do wokalistów, którzy pojawiają się na scenie. 

Gwiazda o programie "Mam talent" mówi tak:

 "To jest pozytywny program. Jest serdeczny w swoim założeniu, a niespodzianka jest w nim zawsze. To się nie nudzi".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj więcej o Agnieszcze Chylińskiej:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości