Gwiazdy

Anna Głogowska na sensualnym zdjęciu. Zwróciła się do Piotra Gąsowskiego

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Piotr Gąsowski i Anna Głogowska byli kiedyś parą

Anna Głogowska opublikowała na Instagramie serię sensualnych zdjęć. Tancerka dołączyła do nich kilka zdań, które przed laty napisał dla niej Piotr Gąsowski. Celebrytka zwróciła się do byłego partnera. "Jak ty to robisz, Gąs?" - pytała.

Anna Głogowska to znana tancerka, która przez wiele lat była partnerką Piotra Gąsowskiego. Para zakochała się w sobie, tańcząc razem w programie "Taniec z gwiazdami" i dość szybko stworzyli rodzinę. Dziś Anna Głogowska i dziennikarz nie są już razem, ale utrzymują przyjacielskie stosunki: spędzają razem rodzinne święta i mocno się wspierają, udowadniając, że nawet po rozstaniu można żyć z byłym partnerem w zgodzie.

Anna Głogowska na serii sensualnych zdjęć

Anna Głogowska nawiązała do związku z Piotrem Gąsowskim za pomocą najnowszego zdjęcia na Instagramie. Tancerka opublikowała serię bardzo sensualnych zdjęć w czasie wykonywania pracy. Do fotografii dołączyła krótki opis siebie, który krótko po ich poznaniu napisał dla niej Piotr Gąsowski.

"Jestem uzależniona… Tak! Jestem nawet narkomanką… Jeśli, oczywiście przyjąć, że TANIEC jest narkotykiem. Bo JEST! Przynajmniej dla mnie. Próbowałam sobie nawet wmawiać, że mam tyle innych zainteresowań. Oczywiście, że mam, z tym że taniec jest moim największym obiektem zainteresowania, poprzez który mogę wyrazić wszystkie powodujące mną emocje. Jest to rodzaj przyjemnego niewolnictwa, które jest charakterystyczne dla ludzi łączących zawód ze swoją pasją. I dlatego JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!" - czytamy.

Anna Głogowska zwróciła się do swojego partnera i była pod wrażeniem, że słowa, które napisał o niej siedem lat temu, dalej są aktualne.

"Wszystko aktualne!!! Jak ty to robisz, Gąs?" - zapytała retorycznie.

Fani byli zachwyceni fotografiami tancerki.

"Zjawisko";

"Piękno w czystej postaci";

"Super kobieta" - czytamy w komentarzach.

Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał"
Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał"
Danuta Stanka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z mężem, Januszem Grzelakiem. Chociaż nie znała go jeszcze wtedy zbyt dobrze, od razu wiedziała, że zostanie jego żoną.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski poznali się na planie programu

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski w 2005 roku wystąpili razem w "Tańcu z gwiazdami". Chociaż mówi się, że ich uczucie rozkwitło właśnie wtedy, tak naprawdę znali się już wcześniej. W 2007 roku przyszła na świat ich córka Julia, która szybko stała się oczkiem w głowie rodziców.

Piotr Gąsowski od początku bardzo dbał o to, by dziewczynka miała dobry kontakt ze swoim przyrodnim bratem - Kubą Gąsowskim, który był owocem miłości aktora z Hanną Śleszyńską. Patchworkowa rodzina od początku była bardzo zgrana. Z czasem jednak zaczęły pojawiać się plotki o kryzysie w związku Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. W 2021 roku okazało się, że para się rozstała, jednak dalej jest ze sobą bardzo blisko.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości