Anna Mucha i Kuba Wons. Jak wyglądała historia ich miłości?

Anna Mucha i Jakub Wons
Anna Mucha i Jakub Wons - historia pięknej miłości
Źródło: MW MEDIA
Anna Mucha i Jakub Wons przez długi czas skrzętnie ukrywali swój związek przed światem. W mediach pojawiały się wypowiedzi rzekomych przyjaciół pary, roiło się od plotek o powrocie do byłych partnerów i kryzysach w innych, niepotwierdzonych relacjach. Zakochani systematycznie odmawiali komentarzy w sprawie, aż paparazzi przyłapali ich na wymienianiu czułości. Jak wyglądały początki miłości pary aktorów?

Anna Mucha to aktorka, która świetnie odnajduje się w rolach komediowych i uwodzicielskich. Wbrew temu, jaką często widzimy ją na szklanym ekranie, prywatnie niezwykle dba o anonimowość swoich najbliższych. Tym bardziej fanów ucieszyła informacja, że w jej życiu ponownie pojawiła się miłość.

Anna Mucha i Jakub Wons - historia miłości

Anna Mucha bardzo długo ukrywała swój związek z Jakubem Wonsem. Według pierwszych informacji podawanych przez rzekomych przyjaciół aktorki, przyjaźń z Jakubem Wonsem rozpoczęła się podczas wspólnych prób do sztuki teatralnej.

Nowa miłość Anny Muchy wyszła na jaw, gdy paparazzi zrobili im zdjęcia na jednej z warszawskich ulic. Zakochani trzymali się za ręce, obdarowywali pocałunkami i czułościami. Fotografie szybko obiegły polskie media i ucieszyły fanów gwiazdy. Aktorka podczas premiery filmu, na czerwonym dywanie wystąpiła u boku Jakuba Wonsa. W swoim profilu na Instagramie zamieściła wpis, który wywołał wiele skrajnych emocji i opinii.

"No dobra, to ślubne już jest…" - napisała żartobliwie Anna Mucha w odniesieniu do swojej strojnej, białej sukni.

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o popularności

Jakub Wons - kim jest partner Anny Muchy?

Anna Mucha przez cztery lata była życiową partnerką Kuby Wojewódzkiego. To właśnie w aktorce internauci upatrywali największe szanse na ustatkowanie się dziennikarza i wspólne założenie rodziny. Niestety w 2007 roku ogłosili rozstanie, a po pewnym czasie Anna Mucha związała się z Marcelem Sorą. Doczekali się dwójki potomków, Stefanii urodzonej w 2011 roku i Teodora, którzy przyszedł na świat trzy lata później.

Jakub Wons to polski aktor telewizyjny i teatralny. Przy współtworzeniu produkcji teatralnych występował także jako producent i reżyser. Jest synem znanego polskiego aktora, Grzegorza Wonsa. Przez 10 lat był związany z artystką Hanną Konarowską, z którą rozstał się w 2018 roku. Ma córkę - Zofię.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości