Gwiazdy

Antoni Królikowski pokazał zdjęcie żony i synka. Odniósł się też do daty narodzin dziecka

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Antoni Królikowski o dacie narodzin synka Vincenta

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w końcu zostali rodzicami. Małżeństwo przywitało na świecie swoje pierwsze dziecko. Synek pary przyszedł na świat dokładnie 22.02.2022 r. Tej dacie przypisywane jest szczególne znaczenie. Antoni Królikowski pokazał nowe zdjęcie ukochanej i dziecka. Aktor rozmyśla nad dniem urodzenia syna.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w sierpniu 2021. Fani już wtedy domyślali się, że aktorka jest w ciąży, ale tę informację przyszli rodzice potwierdzili znacznie później. Joanna Opozda bardzo dbała o zachowanie prywatności. Miało to związek z jej stanem zdrowia, szczególnie ze stresem, jaki wtedy przeżywała. Mąż wspierał ją w tym trudnym czasie.

Joanna Opozda urodziła. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zareagowała na narodziny wnuka

Aktorska para podzieliła się swoim szczęściem na Instagramie. Najpierw dumna mama pokazała na swoim profilu zdjęcie ze szpitala i opisała swoje emocje.

"Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie…. Dziś, w końcu mogę Cię przytulić. Moje małe cudo. Przez te wszystkie miesiące dłużyło mi się w łóżku, które stało się moim więzieniem. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu… Było nam cholernie trudno. I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu. Przetrwaliśmy. Cieszę się, że jesteś cały i zdrowy. Że daliśmy radę, że Ty dałeś radę. Mój mały, dzielny Vin [...] Jesteś moją iskierką i nadzieją. Myślę, że będziesz bardzo wesołym, mądrym i wrażliwym chłopcem. Chcę, żeby Twoje życie było przepełnione miłością i radością. Tak krótko się znamy, a tak wiele już razem przeszliśmy. Kocham Cię synku" - napisała Joanna Opozda po narodzinach synka.

Pod postem aktorki pojawiły się gratulacje od znanych osób. Nie zabrakło komentarza od mamy Antoniego Królikowskiego, która zyskała kolejnego wnuka. Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest już babcią małego Józia, który jest owocem związku jej syna Jana z aktorką Joanną Jarmołowicz.

"Asiu, serdeczności. Przygoda się zaczęła. Miłości" - napisała pod zdjęciem synowej.

Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Antoni Królikowski pokazał żonę i dziecko. Analizuje datę narodzin synka

"Dziękuję Asia. Wczoraj 22.02.2022 przyszedł na świat nasz syn Vincent. Wczorajsza data to jednocześnie palindrom i ambigram. Można ją przeczytać w każdą stronę (od lewej do prawej i od prawej do lewej) i brzmi tak samo. W wersji graficznej, jeżeli odwrócisz ją do góry nogami, to również możesz przeczytać tę samą datę. Takim wyrażeniom często przypisuje się magiczne znaczenie. Przewidujemy, że akurat wtedy wydarzy się coś bez wątpienia ważnego. Przypadek?" - zastanawia się na Instagramie dumny aktor.

O co chodzi z datą z sześcioma dwójkami? Osoby, które wierzą w numerologię, były bardzo uważne w tym dniu. Niektórzy ludzie twierdzą, że za pomocą liczb wszechświat komunikuje się z nami. W numerologii 2 reprezentuje dualność, partnerstwo i dążenie do harmonii. 22.02.2022 - ta wyjątkowa data miała sprzyjać szczęściu. Nic dziwnego, że od teraz Antoni Królikowski będzie postrzegał ją właśnie w ten sposób.

Przeczytaj więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości