Nowości w show-biznesie. Długo oczekiwany wyrok sądu i nieznany syn wybitnego aktora zaskoczyły media

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jan Englert, Ilona Felicjańska i Paul Montana, Irena Santor

Zebraliśmy dla was najciekawsze newsy ze świata show-biznesu. Dowiedzcie się, co wydarzyło się we wtorek 16.05.2023 roku w Polsce. Czym żyły media, jakie gwiazdy o sobie przypomniały, co przełomowego wydarzyło się w ich życiu. Przed wami podsumowanie dnia.

Wtorek 16 maja 2023 obfitował w gorące newsy z życia gwiazd. Ostatnio zrobiło się głośno o córce Jana Englerta - Helenie Englert, jednak przypomnieliśmy, jak wygląda jedyny syn sławnego polskiego aktora. Zachwyciliśmy się też tym, jak dziś wygląda 88-letnia Irena Santor. Ilona Felicjańska może odetchnąć po wyroku sądu w sprawie przemocy, której doświadczyła ze strony męża.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice Produkcji #10. Dorota Wellman zdradza kulisy "Kto to wie?"
Tajemnice Produkcji #10. Dorota Wellman zdradza kulisy "Kto to wie?" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Kalczyńska o kosztach leczenia córki na NFZ. Porównała ceny

Przyjrzeliśmy się ciekawej dyskusji, jaką w mediach społecznościowych poruszyła dziennikarka Anna Kalczyńska. Okazało się, że córka prezenterki "Dzień Dobry TVN" musi chodzić w ortezie. Troskliwa mama zaopiekowała się dzieckiem i przy okazji zdradziła, ile zapłaciła za ortezę dzięki dofinansowaniu NFZ. To sporo mniej niż za prywatny zakup.

Czytaj więcej: Anna Kalczyńska o kosztach leczenia córki na NFZ. Porównała ceny

Jak wygląda jedyny syn Jana Englerta? Jest już dorosły i nie pokazuje się publicznie

Jan Englert jest ojcem łącznie czworga dzieci. Aktor w wieku 18 lat ożenił się z Barbarą Sołtysik. Para była ze sobą przez 33 lata i w tym czasie wydała na świat trójkę dzieci: syna Tomasza oraz córki - bliźniaczki Katarzynę i Małgorzatę. Potem Jan Englert zakochał się w Barbarze Ścibakównie, która została jego drugą żoną. Owocem ich miłości jest córka Helena, która od niedawna podbiła świat polskiego show-biznesu. Z dala od branży od świateł jupiterów trzyma się natomiast jedyny syn aktora, który niedługo skończy 53 lata. Co o nim wiemy?

Czytaj więcej: Jak wygląda jedyny syn Jana Englerta?

Zapadł wyrok w sprawie pobicia Ilony Felicjańskiej. Zaskakujące słowa Paula Montany

Ilona Felicjańska i Paul Montana byli jedną z najbardziej znanych par w polskim świecie rozrywki. Wzięli ślub w 2020 roku, jednak w ich małżeństwie pojawiła się przemoc. 16 maja został ogłoszony wyrok w sprawie pobicia Ilony Felicjańskiej. Jak podał fakt.pl, Paul Montana został uznany na winnego. Czy będzie odwoływał się od wyroku? Mąż modelki udzielił zaskakującego komentarza.

Czytaj więcej: Zapadł wyrok w sprawie pobicia Ilony Felicjańskiej

Jak teraz wygląda Irena Santor? Słynna wokalistka ma 88 lat

Irena Santor w 2021 roku poinformowała fanów o zakończeniu kariery. Choć od tamtej pory rzadko można zobaczyć ją na scenie, uczestniczy w niektórych spotkaniach czy udziela wywiadów. Niedawno spotkała się z Anną Jurksztowicz, z którą spędziła kilka godzin w samochodzie. W sieci opublikowano ich wspólne zdjęcie.

Zobaczcie, jak dziś prezentuje się ta wybitna artystka. Fani nie mogli powstrzymać się od komentarza.

Czytaj więcej: Jak teraz wygląda Irena Santor? Słynna wokalistka ma 88 lat

Andrzej Grabarczyk stracił ojca. Podano szczegóły pogrzebu Wincentego Grabarczyka

Wincenty Grabarczyk zmarł 13 maja 2023 w wieku 91 lat. Był wybitnym aktorem, reżyserem i dyrektorem teatralnym, a prywatnie ojcem aktora Andrzeja Grabarczyka. Poinformowano już o dacie i szczegółach pogrzebu zmarłego artysty. Rodzina ma prośbę do żałobników i liczy na jej uszanowanie. Zmarłego aktora pożegnały liczne środowiska teatralne, podkreślając jego wkład w kulturę i to, jakim człowiekiem był prywatnie.

Czytaj więcej: Podano szczegóły pogrzebu Wincentego Grabarczyka

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Mwmedia

Pozostałe wiadomości