Córka Bruce'a Willisa szczerze o chorobie ojca. "Myślałam, że stracił zainteresowanie mną"

Bruce Willis, Tallulah Willis
Córka Bruce'a Willisa szczerze o chorobie ojca
Źródło: Getty Images
Fani z całego świata z zapartym tchem śledzą doniesienia dotyczące stanu zdrowia Bruce'a Willisa. Aktor zmaga się z demencję czołowo-skroniową. Początkowo rodzina ujawniła, że była to afazja, jednak choroba ewoluowała. W "Vogue'u" głos w sprawie aktora zabrała jedna z córek. Tallulah Willis jest owocem związku Bruce'a Willisa z Demi Moore.

Bruce Willis jest jednym z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Fani pokochali go za role w filmach akcji, w tym w kultowej produkcji "Szklana pułapka". Widzowie mogli podziwiać go również w megahicie "Armageddon". Toteż gdy w 2022 roku poinformowano o tym, że aktor kończy karierę, fani byli zrozpaczeni. W ostatnich latach Bruce Willis brał udział w mało ambitnych produkcjach. Jego role oceniane były na tyle słabo, że za 2021 rok otrzymał kilkanaście nominacji do Złotych Malin — nagrody przyznawane są za najgorsze filmy. Niedługo po rozdaniu nagród Demi Moore przekazała wieści dotyczące pogarszającego się stanu zdrowia gwiazdora.

Czytaj więcej: Nowe doniesienia dotyczące stanu zdrowia Bruce'a Willisa. "Przebywa w odosobnieniu"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Filmy i seriale

czt_26
Źródło: "Co Za Tydzień"
"Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży". Główna aktorka ma polskie korzenie
"Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży". Główna aktorka ma polskie korzenie
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro,  o graniu w komediach
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro, o graniu w komediach
"Creed III" – rozmowa z Michaelem B. Jordanem i Jonathanem Majorsem
"Creed III" – rozmowa z Michaelem B. Jordanem i Jonathanem Majorsem
Drugi sezon serialu "Perry Mason" można już zobaczyć w HBO Max
Drugi sezon serialu "Perry Mason" można już zobaczyć w HBO Max
"Shazam! Gniew bogów". Zachary Levi ma pomysł na kontynuację serii
"Shazam! Gniew bogów". Zachary Levi ma pomysł na kontynuację serii
"The Last of Us" - relacja z polskiej premiery serialu i rozmowy z twórcami i aktorami
"The Last of Us" - relacja z polskiej premiery serialu i rozmowy z twórcami i aktorami
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max

Córka Bruce'a Willisa szczerze o zdrowiu ojca

Prywatnie Bruce Willis był dwukrotnie żonaty. W 1987 roku poślubił aktorkę Demi Moore, z którą doczekał się trzech córek: Rumer Glenn Willis, Scout LaRue Willis i Tallulah Belle Willis. Związek ostatecznie rozpadł się w 2000 roku. W marcu 2009 roku Bruce Willis ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Tym razem u jego boku znalazła się 24 lata młodsza aktorka i modelka Emma Heming, z którą również doczekał się córek.

Czytaj więcej: Bruce Willis na zabawnym nagraniu z byłą żoną. Aktor nie traci poczucia humoru mimo choroby

Wszyscy mocno wspierają Bruce'a Willisa i trzeba przyznać, że są przykładem lojalności dla wielu patchworkowych rodzin. Demi Moore, choć dawno rozstała się z aktorem, wciąż stoi za nim murem, towarzysząc jego aktualnej żonie w trudach codzienności. Cały klan odczuwa konsekwencje choroby Bruce'a Willisa, o czym nie boją się opowiadać. Na łamach "Vogue'a" głos zabrała również jedna z córek gwiazdora. Tallulah Belle Willis, najmłodsza pociecha aktorskiej pary, nie miała łatwego życia. Konsekwencje wynikające z posiadania popularnych rodziców pchnęły ją w szpony depresji i zaburzeń odżywiania, a także nałogów. Ten etap kobieta ma jednak za sobą. Aktualnie jest związana z reżyserem Dillonem Bussem i próbuje swoich sił w branży modowej.

Również dla najmłodszej córki Bruce'a Willisa choroba ojca była trudnym doświadczeniem. Szczególnie na początku, kiedy to nie wiedziała, co tak naprawdę się dzieje.

"Wiedziałam, że coś jest nie tak, od lat. Zaczęło się od niedosłuchu, nie reagował na pytania. Żartowaliśmy z tego, mówiąc, że to słynne 'hollywoodzkie uszkodzenie słuchu'. 'Mów głośniej! Szklana Pułapka uszkodziła tacie słuch!' - mówiliśmy. Z czasem ten problem się pogłębił" - napisała w felietonie zamieszczonym na łamach "Vogue'a" i dodała:

Miał dwójkę dzieci z moją macochą Emmą, myślałam, że stracił mną zainteresowanie. Myślałam, że dla matki nie jestem wystarczająco ładna, a dla ojca — wystarczająco interesująca. Nie mogłam być dalej od prawdy.

Tallulah Willis zdradziła, że stara się kolekcjonować pamiątki, które pozwolą jej zapamiętać ojca. Robi dużo zdjęć i nagrywa jego codzienność.

Żona Bruce'a Willisa gorzko o codzienności

Od 2009 roku drugą żoną Bruce'a Willisa jest Emma Heming. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych, co jakiś czas publikując informacje dotyczące stanu zdrowia męża. Niestety większość z nich nie napawa optymizmem. Dla całej rodziny choroba Bruce'a Willisa jest trudnym sprawdzianem, któremu zostali poddani niespodziewanie.

Jakiś czas temu Emma Heming na Instagramie przyznała, że choroba aktora wpływa na wszystkich członków klanu. Otworzyła się na ten temat ponownie w zapowiedzi rozmowy z Dianą Cose — założycielką Lorenzo's House, organizacji non-profit, która wspiera rodziny osób, które zmagają się z wczesną postacią demencji. Modelka przyznała, że jej codzienność nie należy do najłatwiejszych.

"Po prostu myślę, że to ważne, że dostrzegasz wszystkie strony tej sytuacji. Zawsze dostaję wiadomości, w których ludzie piszą: 'Och, jesteś taka silna. Nie wiem, jak ty to robisz'. Nie dano mi wyboru. W rzeczywistości każdego dnia mam chwile smutku" - powiedziała żona aktora.

Organizacja jest dla niej wsparcie w trudnych chwilach, z którymi mierzy się na co dzień.

"Jesteście błogosławieństwem, to co robicie, jest tak wspaniałe i tak potrzebne" - przyznała w rozmowie z Dianą Cose.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości