Nowe doniesienia dotyczące stanu zdrowia Bruce'a Willisa. "Przebywa w odosobnieniu"

Bruce Willis
Nowe doniesienia dotyczące stanu zdrowia Bruce'a Willisa
Źródło: Getty Images
Bruce Willis w marcu 2022 roku zakończył karierę. Wówczas o pogarszającym się stanie zdrowia aktora poinformowali jego najbliżsi. Niedawno wieloletni przyjaciel gwiazdora Sylvester Stallone przekazał nowe informacje. Jak się czuje Bruce Willis?

Na dużym ekranie Bruce Willis zadebiutował w 1980 roku. Rola w serialu "Na wariackich papierach" przyniosła mu ogromną rozpoznawalność. Od tamtej pory jego kariera szybko się rozwijała. W 1988 roku zagrał głównego bohatera w sensacyjnym i kultowym filmie akcji "Szklana pułapka". Amerykański gwiazdor uznawany jest za jednego z najwybitniejszych aktorów kina akcji.

Prywatnie Bruce Willis był dwukrotnie żonaty. W 1987 roku poślubił aktorkę Demi Moore, z którą doczekał się trzech córek: Rumer Glenn Willis, Scout LaRue Willis i Tallulah Belle Willis. Związek ostatecznie rozpadł się w 2000 roku. W marcu 2009 roku Bruce Willis ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Tym razem u jego boku znalazła się 24 lata młodsza aktorka i modelka Emma Heming, z którą również doczekał się córek.

Jacy rodzice, takie dzieci? Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski

Sylvester Stallone o stanie zdrowia Bruce'a Willisa

W marcu 2022 roku rodzina Bruce'a Willisa poinformowała o zakończeniu kariery aktora. Decyzja podyktowana była pogarszającym się stanem zdrowia. Gwiazdor cierpi na afazję. Jest to grupa objawów, które wywoływane są uszkodzeniem mózgu. Może wystąpić nagle albo być nabyta. Objawia się m.in. utratą zdolności mowy.

Niestety zza oceanu płyną niezbyt pozytywne wieści. Sylvester Stallone przekazał, że stan zdrowia Bruce'a Willisa nie uległ poprawie.

"Bruce przechodzi przez bardzo, bardzo trudny okres. Dlatego przebywa w odosobnieniu. Niemożność rozmawiania z nim mnie dosłownie zabija. To strasznie smutne" - powiedział aktor.

Bruce Willis i Sylvester Stallone, 2006 rok
Bruce Willis i Sylvester Stallone, 2006 rok
Źródło: Getty Images

Bruce Willis zakończył karierę

W ostatnich latach Bruce Willis brał udział w mało ambitnych produkcjach. Jego role oceniane były na tyle słabo, że za 2021 rok Bruce Willis otrzymał kilkanaście nominacji do Złotych Malin - nagrody przyznawane są za najgorsze filmy. Niedługo po ich rozdaniu rodzina aktora - w tym obecna żona Emma Heming oraz była partnerka Demi Moore - poinformowała o problemach zdrowotnych Bruce'a Willisa. Mężczyzna cierpi na afazję, która utrudnia mu pracę na planach filmowych. Ogłoszono zakończenie jego kariery.

"Zwracając się do fanów Bruce'a, jako rodzina chcielibyśmy poinformować, że nasz ukochany Bruce w ostatnim czasie zmagał się z problemami zdrowotnymi, a niedawno została u niego zdiagnozowana afazja, która wpływa na jego zdolności poznawcze. W rezultacie Bruce rezygnuje z kariery, która była dla niego bardzo ważna. Jest to wymagający czas dla naszej rodziny i bardzo doceniamy napływające wsparcie, współczucie i miłość. Przechodzimy przez to jako silna rodzina i pragnęliśmy włączyć w to fanów, bo wiemy, jak dużo dla was znaczy, tak samo jak wy dla niego. Bruce mawia 'Żyjcie na całego' i właśnie to mamy w planach. Emma, Demi, Rumer, Scout, Tallulah, Mabel, Evelyn" - przekazała w marcu Rumer Willis, córka gwiazdora..

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Hollywood Reporter

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości