Dorota Szelągowska pochwaliła się nowym domem. Hiszpańskie lokum zachwyca

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Źródło: MWMEDIA
Dorota Szelągowska znowu zaskoczyła fanów! Prezenterka poinformowała, że jest w posiadaniu domu w Hiszpanii. Jak przystało na speca od projektowania wnętrz, Dorota Szelągowska pokazała, jak wygląda nowe lokum w środku i nie kryła radości ze spełnionego marzenia.

Dorota Szelągowska jest projektantką wnętrz, dziennikarką i prowadzącą, którą aktualnie widzowie stacji TVN mogą oglądać w programie "Totalne remonty Szelągowskiej". Niedługo gwiazda zadebiutuje również w zupełnie innej roli w kulinarnym show "MasterChef". Gwiazda spełnia się nie tylko zawodowo, ale również prywatnie jako mama. Z pierwszym mężem doczekała się syna, natomiast z trzecim — córki Wandy. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

19082022_NASI_W_MUNDURACH_ODCINEK (1)
Tajemnice Produkcji #15 Kulisy 2. sezonu "Naszych w mundurach". Celebryci kontra wojskowi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Szelągowska pochwaliła się nowym domem

Najwyraźniej w życiu Doroty Szelągowskiej zaszło sporo zmian! Dziennikarka jest aktywna w sieci, a media społecznościowe wykorzystuje do dzielenia się relacjami z zawodowego świata, jak i prywatnego ogródka. Tak oto fani Doroty Szelągowskiej dobrze wiedzą, że dziennikarka uwielbia podróże. Najczęściej w zagranicznych wojażach towarzyszy jej dziennikarka kulinarna Gosia Molska. Panie chętnie poznają razem świat, zarażając poczuciem humoru i dobrym nastrojem.

Dorota Szelągowska tak pokochała ciepłe kraje, że postanowiła znacznie częściej odwiedzać jedną z hiszpańskich wysp. Wszystko za sprawą domu, który niedawno wykończyła i którym właśnie pochwaliła się w mediach społecznościowych.

"Pierwsza kolacja i pierwsi goście w nowym domu. Totalne szczęście. Nie wiem, czy kiedykolwiek wybiegłam marzeniami w to miejsce — ale oto jestem. I czuję ogromną wdzięczność" - napisała.

Posiadłość na Costa Del Sol przypadła do gustu internautom, którzy nie szczędzili słów zachwytu. Część z nich prosiła również o więcej zdjęć i filmów, by mogli w pełni poznać zakamarki hiszpańskiego domu. Dorota Szelągowska nie dała się długo prosić i kilka godzin później pochwaliła się kolejną fotografią.

"Przyrzekam, że wam wszystko opowiem i pokażę zdjęcia przed i po i w trakcie i w ogóle. Ale na razie to chłonę to wszystko i dekoruję i mam taki strzał endorfin, że jacięniemogę" - napisała dziennikarka.

Jesteście ciekawi szczegółów?

Syn Doroty Szelągowskiej zapozował dla "Vogue'a"

Dorota Szelągowska jest dumną mamą Antoniego Sztaby. Mimo że mężczyzna jest synem pierwszego męża dziennikarki, wychowywał go Adam Sztaba i to z kompozytorem ma znacznie silniejszą więź.

Antoni Sztaba ma 22 lat i jest studentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Antoni Sztaba ma za sobą już pierwsze role teatralne, serialowe i filmowe. Ale nie tylko! Bowiem niedawno pokazał, że świetnie czuje się również przed obiektywem. Antoni Sztaba został modelem i pozował do zdjęć do polskiej wersji "Vogue'a", o czym poinformował w mediach społecznościowych.

"Geniusz zbroje mi dał, potem wolność i zdjęcia robił [...]. A jak sobie kupicie wrześniowe, wydanie to można tam przeczytać, co sobie tam myślę i co czasem robię, i jedno z tych zdjęć też" - napisał.

Antoni Sztaba ma szansę na karierę w branży?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości