Edyta Pazura obchodzi urodziny. Mąż złożył jej życzenia i dołączył archiwalne zdjęcia

Autor:
Kamila
Jamrożek
Edyta i Cezary Pazurowie

Edyta Pazura świętuje dzisiaj 35. urodziny. Jej mąż Cezary nie omieszkał złożyć żonie przepięknych życzeń za pośrednictwem Instagrama. Fani zachwycili się słowami aktora.

Edyta i Cezary Pazurowie to para, która przełamuje konwenanse. Choć dzieli ich spora różnica wieku, to relacji, jaka jest między nimi, zazdrości im wielu ludzi. Znany aktor nie zapomniał o urodzinach żony i złożył jej życzenia na Instagramie.

Edyta Pazura obchodzi urodziny

Edyta Pazura jest żoną znanego aktora Cezarego Pazury. Urodziła się 18 stycznia 1988 roku w Krakowie, dlatego dzisiaj obchodzi 35. urodziny. Żona znanego aktora po napisanej maturze chciała studiować prawo. Wcześniej poznała jednak obecnego męża i za jego namową, zmieniła kierunek i wybrała się na marketing i zarządzanie. Para szybko zdecydowała się na dziecko, dlatego kobieta musiała godzić ze sobą studia i macierzyństwo. Przez pierwsze lata małżeństwa zajmowała się domem oraz dziećmi, a obecnie jest menadżerką swojego męża. Prowadzi też własną markę z ubraniami oraz pisze bloga. Można na nim znaleźć różne przepisy, porady, jest również zakładka poświęcona aktywności fizycznej. Pokazuje także swój dom i jego wnętrze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej" Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Cezary Pazura złożył życzenia żonie

Cezary i Edyta Pazurowie są małżeństwem od ponad 13 lat. Aktor poznał 26 lat młodszą partnerkę w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Nie dawano szans na przetrwanie ich uczuciu, jednak jak się okazało, sceptycy bardzo się mylili. Gwiazdor ma pamięć do dat i nigdy nie zapomina o ważnych rocznicach, co widać na jego profilu na Instagramie. Przy okazji urodzin żony także zdobył się na miły gest i umieścił na nim życzenia skierowane do ukochanej. Dołączył do nich galerię zdjęć ze swojego prywatnego archiwum. Przeważają fotografie ze wspólnych wyjazdów, które zapewne są dla pary skarbnicą cennych wspomnień.

Na Twoje urodziny słońce bądź ZAWSZE zdrowa, ZAWSZE szczęśliwa i na ZAWSZE pozostań w moich ramionach. Kocham

Uroczy post jednego z najbardziej lubianych polskich aktorów skomentowali obserwatorzy pary na Instagramie.

"Ma Pan piękną, mądrą, dowcipną i cholernie pracowitą żonę... Czyli dokładnie taką, na jaką Pan zasługuje. Dużo zdrowia i szczęścia dla Pani Edytki i całej waszej rodzinki" - napisała jedna z fanek.

"Pięknie Pan mówi i pisze o swojej żonie" - napisała inna obserwatorka.

"Wszystkiego, co najlepsze dla Pani Edyty, niektóre zdjęcia "słyszymy". Niech ta chwila trwa" - czytamy w komentarzach.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości