Jacek Borkowski pokazał narzeczoną, Michał Koterski zdradził kulisy zaręczyn. Tym żyły dziś media

Podsumowanie dnia w show-biznesie
Podsumowanie dnia w show-biznesie
Źródło: MWMEDIA
Jacek Borkowski pokazał narzeczoną, Michał Koterski zdradził zaskakujące kulisy zaręczyn, a Sarah Ferguson opłakiwała zamordowaną byłą asystentkę. Tym żyły dziś media. To jednak nie wszystko. Co się jeszcze dziś działo? Zapraszamy na nasze podsumowanie poniedziałku 2 października 2023 roku.

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości z poniedziałku 2 października 2023 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

CZT_01_10_23_TOMASZKOT
Tomasz Kot jako Ambroży Kleks. Aktor niesamowicie wczuł się w rolę
Źródło: "Co Za Tydzień"

Jacek Borkowski pokazał narzeczoną

Jacek Borkowski publicznie przedstawił swoją narzeczoną. Para po raz pierwszy udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoim związku. Zakochani ujawnili szczegóły związane z ich zaręczynami oraz zdradzili, czy mają już konkretny plan na ceremonię ślubną. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, jaką relację dzieci Jacka Borkowskiego nawiązały z jego nową partnerką.

Czytaj więcej: Jacek Borkowski pokazał narzeczoną. Pierwszy raz komentują swój związek. Będzie ślub?

Jacek Borkowski
Jacek Borkowski pokazał narzeczoną. Pierwszy raz komentują swój związek
Jacek Borkowski
Źródło: MWMEDIA

Michał Koterski zdradził zaskakujące kulisy zaręczyn

Michał Koterski i Marcela Leszczak są razem od sześciu lat. Para wychowuje synka i jest zaręczona, ale nie mają jeszcze konkretnych planów na ślub. Aktor zaskoczył swoją rodzinę, zabierając ich w miejsce, gdzie oświadczył się swojej ukochanej. Choć początkowo planował to zrobić w Korei Południowej, ostatecznie zdecydował się na kopalnię soli w Wieliczce. Sprawdź, co skłoniło go do takiego wyboru.

Czytaj więcej: Michał Koterski oświadczył się po miesiącu znajomości. Teraz zdradził zaskakujące kulisy

Michał Koterski
Michał Koterski zdradził kulisy zaręczyn z Marcelą Leszczak
Michał Koterski
Źródło: Instagram @misiekkoterski

Sarah Ferguson w żałobie

Sarah Ferguson, księżna Yorku, przechodzi obecnie trudny okres w życiu. Otrzymała diagnozę raka piersi i przeszła operację, po której okres rekonwalescencji spędziła w Royal Lodge, rezydencji księcia Andrzeja. Niestety, teraz musi stawić czoła tragicznej wiadomości o śmierci swojej byłej osobistej asystentki.

Czytaj więcej: Sarah Ferguson w żałobie. Jej była osobista asystentka została zamordowana

Sarah Ferguson
Sarah Ferguson opłakuje śmierć swojej byłej osobistej asystentki Jenean Chapman
Sarah Ferguson
Źródło: Getty Images

Dramatyczna sytuacja w Skolimowie

W trakcie niedawnego wywiadu znane osobowości z Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie wyraziły swoje zaniepokojenie z powodu ogromnych wydatków związanych z utrzymaniem tego miejsca, których ich rodziny nie są w stanie ponieść.

Czytaj więcej: Dramatyczna sytuacja w Skolimowie. Artyści skarżą się na brak pieniędzy

Córka Weroniki Rosati nie mówi po polsku

Weronika Rosati, w najnowszym wywiadzie, podzieliła się informacją na temat edukacji swojej sześcioletniej córki. Wyznała, że jej mała córka Elizabeth nie posługuje się językiem polskim, a w domu komunikują się w języku angielskim. Aktorka wyjaśniła, dlaczego doszło do takiej sytuacji i podkreśliła, że bardzo zależy jej na tym, aby jej dziecko uczęszczało do polskiej szkoły.

Czytaj więcej: Córka Weroniki Rosati nie mówi po polsku. Aktorka powiedziała, dlaczego

Weronika Rosati
Weronika Rosati jest mamą sześciolatki
Weronika Rosati
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości