Gwiazdy

Joanna Opozda opublikowała wymowną wypowiedź Brigitte Bardot. Chodzi o zdradę

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Joanna Opozda wbiła szpilę partnerce Antka Królikowskiego?

Joanna Opozda zaskoczyła ostatnio internautów. Na Instagramie opublikowała fragment wywiadu z francuską aktorką Brigitte Bardot, w którym poruszono temat związku z żonatymi mężczyznami. Fani odebrali to jednoznacznie.

Joanna Opozda nie tak dawno zagrała główną rolę w filmie "Brigitte Bardot cudowna". Teraz udostępniła na Instagramie fragmenty wywiadu sprzed lat z gwiazdą francuskiego kina. Aktorka mówi w nim o zdradach.

Joanna Opozda opublikowała wymowny fragment wywiadu z Brigitte Bardot

Ikona francuskiego kina powiedziała:

"Nigdy nikomu nie uwiodłam męża, nigdy w życiu, nigdy nie odebrałam kobiecie męża. Nie uwiodłam żonatego mężczyzny" - powiedziała Brigitte Bardot.

Joanna Opozda opublikowała fragment wywiadu z Brigitte Bardot
Joanna Opozda opublikowała fragment wywiadu z Brigitte Bardot Joanna Opozda opublikowała fragment wywiadu z Brigitte Bardot Źródło: Instagram

Internauci jednoznacznie odebrali ten przekaz, ponieważ już od wielu miesięcy media rozpisują się o życiu prywatnym Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Aktorzy pobrali się w ubiegłym roku, kiedy Joanna Opozda była w ciąży. W lutym tego roku na świecie pojawił się ich syn Vincent, jednak jak się okazało, para rozstała się.

Joanna Opozda zwróciła się do nowej partnerki Antoniego Królikowskiego?

Aktorzy przez jakiś czas nie komentowali publicznie rozstania, jednak niedługo później zaczęli kłócić się w mediach społecznościowych. W ostatnim podcaście Wojewódzki&Kędzierski Antoni Królikowski uchylił rąbka tajemnicy i wyjaśnił, że praktycznie od początku małżeństwa nie mieszkał z żoną.

Od kilku miesięcy w mediach krążyły plotki o nowym związku aktora, których on sam nie potwierdzał, jednak paparazzi przyłapali aktora w czułych objęciach nowej partnerki. Jak na razie Joanna Opozda i Antoni Królikowski są w trakcie rozprawy rozwodowej, a ich wzajemne oskarżenia w mediach społecznościowych ucichły.

Nie wiadomo, jak wyglądają relacje pary, jednak Joanna Opozda często publikuje w sieci zdjęcia z synkiem Vincentem i informuje fanów o jego osiągnięciach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości