Krzysztof "Diablo" Włodarczyk narzeka na więzienną strawę. "To nie jest jedzenie"

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk narzeka na jedzenie w więzieniu
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk narzeka na jedzenie w więzieniu
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wyszedł niedawno z zakładu karnego. Pięściarz odsiadywał karę za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy i pomimo sądowego zakazu. W ostatnim wywiadzie opowiedział o swoich więziennych doświadczeniach. Krzysztof Włodarczyk zdradził, jak wygląda tamtejszy jadłospis.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk jest polskim pięściarzem, który w czasach swojej największej świetności zdobywał najważniejsze tytuły. Ma trójkę dzieci: Cezarego oraz Zuzannę, a także Marię z aktualnej relacji z Karoliną Olszewską.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk o jedzeniu w więzieniu

Sportowiec udzielił wywiadu dla "Super Expressu", w którym opowiedział o pobycie w więzieniu. Pięściarz znalazł się w nim po raz drugi i po raz drugi powód był ten sam - prowadzenia samochodu bez niezbędnych zezwoleń. Warto dodać, że prawo jazdy zostało mu odebrane za przekroczenie dozwolonego limitu punktów karnych. W rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że nie będzie dobrze wspominał pobytu w więzieniu, szczególnie pod względem gastronomicznym. Okazuje się, że więzienny jadłospis nie przypadł mu do gustu.

"No jedzenie... to jest poniżej czegokolwiek. To nie jest jedzenie. I na Służewcu, i na Grochowie - nie będę wam nawet mówił, bo nie uwierzycie. To, co jest napisane w menu, to jedno wielkie oszustwo. Nie ma nawet jednej dziesiątej tego! Oczywiście są ziemniaki, ale rozgotowane lub mocno nawodnione. Dopóki są ciepłe, kilka kęsów można złapać, ale tak to się nie nadaje" - zdradził.

Dodał również, że gdyby nie pomoc z zewnątrz, trudno byłoby mu przetrwać.

Agnieszka z "Gogglebox" o terapii i wierze w Boga
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - kariera

Krzysztof Włodarczyk ps. Diablo jest polskim pięściarzem. Przygodę ze sportem rozpoczął, mając 14 lat - trenował wówczas amatorski boks w warszawskim klubie "Gwardia". Od najmłodszych lat zdobywał najważniejsze tytułu - był dwukrotnym mistrzem Polski juniorów, dwukrotnym młodzieżowym mistrzem Polski. Pierwszy raz na ringu jako zawodowiec stanął 10 czerwca 2000 roku. Jest byłym mistrzem świata organizacji WBC oraz byłym mistrzem świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Super Express

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości