Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze o miłości. "To kwestia wyboru"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała archiwalne zdjęcie z czasów, gdy miała 20 lat i po raz pierwszy poczuła motylki w brzuchu. Tym samym aktorka opowiedziała o różnicach pomiędzy zakochaniem się a pokochaniem kogoś. "Zakochanie to odurzenie, a pokochanie to kwestia wyboru" - podkreśliła.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to jedna z najpopularniejszych aktorek. Gwiazda przez wiele lat była żoną Pawła Królikowskiego, który zmarł na początku 2020 roku. Gwiazdor polskiego kina był jej pierwszą miłością, o czym opowiedziała w najnowszym poście. Aktorka zdecydowała się na poruszające wspomnienie i krótkie rozważania o zakochaniu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze o miłości i zakochaniu

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski w sierpniu obchodziliby 34. rocznicę ślubu. Ich miłość była wyjątkowa, a para nigdy nie ukrywała, że strzała Amora dosięgła ich już przy pierwszym spotkaniu. Przyszły gwiazdor polskiego kina miał wówczas zaledwie 21 lat, a jego wybranka była o 3 lata młodsza.

W najnowszym poście na Instagramie Małgorzata Ostrowska-Królikowska wróciła wspomnieniami do tamtych chwil. Aktorka opublikowała archiwalne zdjęcie i podkreśliła, że pochodzi z czasu, gdy po raz pierwszy się zakochała. Podkreśliła jednak, żeby nie mylić zakochania się z pokochaniem drugiego człowieka.

"Chwytaj dzień, bo przecież nikt się nie dowie, jaką nam przyszłość zgotują bogowie…" - zaczęła cytatem swój wpis.

Potem kontynuowała wątek, oznaczając zmarłego ukochanego w hasztagach.

"Miałam wtedy 20 lat i po raz pierwszy się zakochałam. Nie traktujmy na równi zakochania się w kimś i pokochania kogoś… Zakochanie się to odurzenie, a pokochanie to kwestia wyboru. ZAkochanie. POkochanie" - zaznaczyła wyraźnie.

Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał"
Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał" Danuta Stanka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z mężem, Januszem Grzelakiem. Chociaż nie znała go jeszcze wtedy zbyt dobrze, od razu wiedziała, że zostanie jego żoną.

Paweł Królikowski pięknie mówił o małżeństwie

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska doczekali się piątki dzieci, w tym trzech synów: Antka, Jana i Ksawerego oraz dwie córki: Julię i Marcelinę. Najstarsza z pociech małżeństwa, Antek Królikowski, poszedł w ślady rodziców i też został aktorem. O celebrycie ostatnimi czasy mówi się jednak więcej w kontekście jego ślubu z Joanną Opozdą, która urodziła mu syna Vincenta. W mediach jest głośno na temat plotek o kryzysie w związku pary, jednak oboje bezpośrednio nie odnieśli się do tego tematu.

Jasne stanowisko na temat zawierana związków małżeńskich miał natomiast sam Paweł Królikowski, który swego czasu pięknie opowiadał o życiu u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

"Ludzie się dobierają na całe życie i potem nie ma takiej kwestii, że kocha czy nie kocha, czy ładnie wyglądamy razem, czy ja gram w piłkę z dziećmi, bo to jest dobrze widziane, czy robię żonie kolację, czy przynoszę kwiaty... Ludzie się dobierają na zasadzie cudu i wiary. Nie wyobrażam sobie życia bez Małgośki. To na tym polega" - mówił kilka lat temu Paweł Królikowski w rozmowie z magazynem "Gala".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości