Małgorzata Socha pokazała 5-letniego syna. "Jak dwie krople wody"

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Socha spędza lato w okolicznościach natury. Pogoda nad morzem bywa zdradliwa, a jak powszechnie wiadomo, nic tak nie rozgrzewa jak objęcia mamy. Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się właśnie urocze zdjęcie gwiazdy z najmłodszym dzieckiem. "Dwugłowy smok" - skomentowała żartobliwie.

Małgorzata Socha zdecydowanie należy do tej grupy znanych i lubianych, którzy raczej nie upubliczniają wizerunku swoich pociech. Dzieci aktorki pojawiają się na Instagramie jedynie od czasu do czasu, często bez widocznej twarzy. Teraz sławna mama zrobiła jednak wyjątek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Konrad Mariański z "Goggleboxa" o planach poza telewizją oraz popularności
Konrad Mariański znany jest z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", ale zdradził, że pochodzi ze wsi i ceni pracę w gospodarstwie. Rolnictwo nie jest mu obce. Otrzymał rolę prowadzącego nowego programu TTV "Super Rolnicy". Jak Konrad odczuwa swoją popularność?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Socha pokazała 5-letniego syna

Trójka dzieci, jakimi może pochwalić się Małgorzata Socha, coraz częściej pojawiają się na jej instagramowym profilu i to bez specjalnego ukrywania ich twarzy. Teraz fani mogą obserwować uroczą rodzinę podczas wakacji nad morzem. Kilka udostępnionych kadrów pokazuje, jak 5-letni Stanisław spędza beztroski czas w ramionach mamy. Jak nietrudno zauważyć, malec jest oczkiem w głowie celebrytki. Na zdjęciu możemy oglądać, jak chłopiec wtula się w nią, wcisnąwszy się wcześniej w pod jej bluzę.

"Dwugłowy smok" - podpisała zdjęcie aktorka.

Fani są wręcz zachwyceni tym, jak bardzo chłopiec przypomina sławną mamę.

"Śliczny. Jak dwie krople wody"

"Ale podobny!"

"To jest synuś mamusi" - czytamy w komentarzach.

Małgorzata Socha - dzieci

Małgorzata Socha wyszła za mąż w 2008 roku, zakładając z Krzysztofem Wiśniewskim całkiem sporą, jak się później okazało, rodzinę. Para doczekała się bowiem trojga dzieci: 10-letniej dziś Zofii, 6-letniej Barbary i najmłodszego, 5-letniego Stanisława.

Aktorka nie może narzekać na brak zawodowych zleceń. Oprócz regularnej obecności na ekranach małych i dużych, od dłuższego czasu jest też twarzą kampanii reklamowej jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek meblowych. Każdą wolną chwilę spędza z dziećmi, jednak gdy musi wyjechać na plan zdjęciowy, korzysta z pomocy zaufanej niani. "Mamy tę samą nianię nieprzerwanie od dziewięciu lat. [...] Nikt z nas nie myślał, że tak to się rozwinie. I nasza Dominika [niania - przyp. red.] też nie sądziła, że to bycie z nami tak się przeciągnie w czasie. Teraz jest członkiem naszej rodziny, śmiało mogę tak powiedzieć" - powiedziała w rozmowie z serwisem Plotek.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości