Gwiazdy

Marcin Hakiel chciałby mieć jeszcze dziecko? "Aż tak stary nie jestem"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Marcin Hakiel wyznał, czy chciałby mieć jeszcze dziecko

Marcin Hakiel w ostatnim wywiadzie powiedział o tym, co chciałby robić w przyszłości. Przy okazji były ukochany Katarzyny Cichopek wyznał, że dostaje wiele wiadomości na Instagramie o charakterze matrymonialnym, jednak na razie o tym nie myśli.

W ostatnich dniach w mediach jest bardzo głośno o Marcinie Hakielu i Katarzynie Cichopek za sprawą ich rozstania. Aktorka na Instagramie wydała oświadczenie i wyjaśniła, że jej małżeństwo zakończyło się. Podobne oświadczenie pojawiło się w mediach społecznościowych tancerza i od tego czasu internauci doszukują się powodu rozstania pary.

Marcin Hakiel chciałby mieć jeszcze dziecko

Jakiś czas temu Marcin Hakiel pojawił się w programie "Miasto kobiet", w którym w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską opowiedział o kulisach rozstania. Jak sam wyznał:

"Ja się tego nie wstydzę, tego, co przeżyłem i tego, co przeżywam. I tego, co myślę, że będę przeżywał. To znaczy — tego rozstania. Bo po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można po prostu wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej osobie... I w sumie chyba jakaś część mnie do dzisiaj ma pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki" - mówił.

Dalej dodał, że jego była partnerka od dłuższego czasu prosiła go o wolność i potrzebę większej przestrzeni.

"Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany" - wyznał tancerz.

Teraz Marcin Hakiel wziął udział w Plejadzie Live, gdzie opowiedział o swoich planach na przyszłość. Zaznaczył, że nie chciałby rozmawiać o rozwodzie, jednak uchylił rąbka tajemnicy i odpowiedział na kilka pytań. Przypomnijmy, że od czasu wiadomości o rozwodzie Marcin Hakiel stał się bardzo aktywny na Instagramie i jak zaznaczył, otrzymał już wiele propozycji matrymonialnych w wiadomościach prywatnych.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin Hakiel nie jest gotowy na nowy związek

Były partner Katarzyny Cichopek otwarcie przyznał, że nie jest jeszcze gotowy na nowy związek.

"To jest intrygujące pytanie, bo też często o tym na terapii rozmawiam. Aktualnie byłoby to trudne. Gdzieś tam jest taka pusta przestrzeń dla mnie w tej sferze i myślę, że przez jakiś czas tak zostanie, to jest za świeże" - powiedział.

Co ciekawe, tancerz ma już dwoje dzieci, jednak nie ukrywa, że chciałby mieć jeszcze jedno dziecko.

"Ostatnio widziałem się z kumplem, jemu urodziła się Zosia, mówię: 'no kurczę, fajne takie małe dziecko, nie powiem'. Aż tak stary nie jestem, żeby kiedyś nie móc pomyśleć..." - zaczął.

I zaraz dodał:

"Za 10 lat widzę siebie... Marzy mi się domek w górach. Chciałbym mieć tak poukładane życie, że tydzień mogę tam sobie żyć, może jakieś wnuki będą chciały do dziadka przyjechać – z chęcią je przyjmę i taki drugi tydzień w pracy. Pięć lat to trudno powiedzieć... Chociaż z tym wózkiem mogłoby być. Za pięć lat może już dam radę" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości