Gwiazdy

Kate i William na pierwszym oficjalnym portrecie. Realistyczny obraz zawisł w muzeum

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
vogue.co.uk
Zaprezentowano pierwszy oficjalny portret księżnej Kate i księcia Williama

Zaprezentowano pierwszy oficjalny portret Kate Middleton i księcia Williama. Para przybyła na odsłonięcie obrazu. Portret książąt Cambridge robi wrażenie.

Kate Middleton i książę William są ukochaną przez tysiące Brytyjczyków parą. Fani rodziny królewskiej z napięciem śledzą każdy ich ruch. Książęta Cambridge pobrali się w kwietniu 2011 roku w opactwie Westminster. Dotychczas doczekali się trójki dzieci: George'a, Charlotte oraz Louisa.

Prezentacja oficjalnego porteru księżnej Kate i księcia Williama

23 czerwca zaprezentowano światu pierwszy oficjalny wspólny portret Kate Middleton i księcia Williama. Obraz autorstwa wielokrotnie nagradzanego brytyjskiego malarza Jamiego Coretha prezentuje parę książęcą, uchwyconą w pozycji stojącej, która wzrok kieruje w swoją prawą stronę, gdzieś poza spojrzenie odbiorcy. Portret wygląda niesamowicie realnie, toteż łatwo można założyć, że jest to fotografia. Wartym zwrócenia uwagi elementem jest stylizacja Kate Middleton. Księżna ma na sobie sukienkę Falconetti z pracowni Susie Cave - The Vampire's Wife, w której wystąpiła podczas wizyty w Dublinie w 2020 roku. Dopełnieniem stylizacji są buty - klasyczne szpilki Hangisi Manolo Blahnika. Uchwycenie księżnej w takim stroje jest dla projektantów nie lada wyróżnieniem.

Dla autora obrazu możliwość wykonania portretu książęcej pary było wyjątkowym przeżyciem.

Chciałem pokazać Ich Królewskie Wysokości w sposób, w którym wydają się zrelaksowani i przystępni, a także eleganccy i dostojni. Ponieważ jest to pierwszy portret przedstawiający ich razem w czasach, gdy byli księciem i księżną Cambridge, chciałem, aby obraz wywoływał poczucie równowagi między ich życiem publicznym i prywatnym

Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oficjalny portret księżnej Kate i księcia Williama - gdzie zawiśnie?

Oficjalne odsłonięcie portretu odbyło się 23 czerwca w godzinach porannych. Aktualnie obraz znajduje się w Muzeum Fitzwilliam na Uniwersytecie Cambridge, skąd w 2023 roku zostanie na pewien czas wypożyczony do Narodowej Galerii Portretów w Londynie. Tam nastąpi jego ponowne odsłonięcie.

Tak Kate Middleton i księże William prezentowali się podczas pierwszego odsłonięcia oficjalnego portretu:

Zaprezentowano pierwszy oficjalny portret księżnej Kate i księcia Williama Źródło: Getty Images

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: vogue.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości