Gwiazdy

Rihanna spodziewa się dziecka. Ojciec artystki skomentował jej ciążę

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Rihanna spodziewa się dziecka i zostanie mamą po raz pierwszy. Ciąża gwiazdy wyszła na jaw, gdy media obiegło zdjęcie wokalistki z jej partnerem, którym jest raper A$AP Rocky. Rihanna zaprezentowała wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Ojciec gwiazdy ocenił, jaką matką będzie Rihanna.

Rihanna ma fanów na całym świecie. Wielu z nich z niecierpliwością oczekiwało kolejnego muzycznego "dziecka" artystki. Gwiazda od dłuższego czasu nie wydała nowego albumu. Zajmowała się modą i rozwijaniem swojej marki kosmetycznej. Teraz piosenkarka zaskoczyła wszystkich swoją ciążą.

Rihanna jest w ciąży. Jak skomentował to jej ojciec, Ronald Fenty?

Amerykański magazyn People pokazał zdjęcie Rihanny i jej partnera, którzy spacerowali w Nowym Jorku. Piosenkarka miała rozpiętą kurtkę, a pod nią wyeksponowany ciążowy brzuszek. Rihanna oczekuje swojego pierwszego dziecka. Jak zareagował na to jej ojciec?

Rihanna nie ma z nim dobrych relacji. Ronald Fenty wielokrotnie oszukiwał córkę i bez jej wiedzy zawierał nieprawomocne umowy w jej imieniu. Portal Page Six skontaktował się z Ronaldem Fenty i zapytał o to, jak czuje się jako przyszły dziadek.

"Jestem szalenie podekscytowany. Tak bardzo, że aż skaczę z radości. Rihanna zawsze mówiła, że chciałaby mieć dzieci. Kocha dzieci. Zawsze opiekowała się swoimi kuzynami, kiedy byli jeszcze dziećmi. Będzie dobrą mamą" - skomentował ojciec Rihanny.

Sylwia z „Żon Miami" o traumie z dzieciństwa
Sylwia z „Żon Miami" o traumie z dzieciństwa Sylwia Heart z programu „Żony Miami" w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o traumatycznej historii z dzieciństwa. Źródło: Co za Tydzień

Rihanna i A$AP Rocky zostaną rodzicami. Kim jest ojciec dziecka Rihanny?

Rihanna miała kilka głośnych związków z mężczyznami znanymi z show-biznesu. Szczególnie bolesnym doświadczeniem była dla niej relacja z Chrisem Brownem, który został oskarżony o napaść na piosenkarkę. Kim jest obecny partner Rihanny?

Raper A$AP Rocky wydał swój pierwszy singiel w 2011 roku. Do rapowania zainspirowały go wydarzenia z dzieciństwa. Gdy miał 12 lat jego ojciec poszedł do więzienia za handel narkotykami. Z Rihanną zna się już od kilku lat. Gwiazda wystąpiła nawet w teledysku rapera do "Fashion Kill". Piosenkarka i raper mieli tworzyć związek już od 2020 roku. A$AP Rocky potwierdził, że są razem w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu GQ, w maju 2021 nazwał Rihannę "miłością swojego życia".

"Kiedy wiesz, że ona jest tą jedyną, czujesz się komfortowo, wchodząc w monogamię" - powiedział A$AP Rocky.

Zobacz także:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Stephen Yang/Reuters/Forum

Pozostałe wiadomości