Gwiazdy

Sharon Stone została porzucona przez młodszego partnera. Wyjawiła powód

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
"Vogue"
Sharone Stone powiedziała, dlaczego została porzucona

Sharon Stone jest popularną aktorką, która w tym roku skończyła 64 lata. Niedawno gwiazda udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o powodach rozstania ze znacznie młodszym partnerem. Jak się okazuje, Sharon Stone doświadczyła ageizmu nie tylko w sferze zawodowej.

Sharon Stone znalazła się na okładce arabskiego wydania słynnego magazynu 'Vogue". Niezwykła sesja zdjęciowa zachwyciła internautów, jednak nie ona wywołała burzę w sieci. Gwiazda udzieliła wywiadu, w którym poruszyła wiele tematów, w tym między innymi opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z ageizmem. Dyskryminacja ze względu na wiek dotknęła ją na wielu płaszczyznach.

Sharon Stone o powodach rozstania z młodszym partnerem

Sharon Stone przyznała, że doświadczyła ageizmu. Choć teraz w pełni akceptuje siebie, gdy skończyła 45 lat poczuła się niewidzalna. Świat przestał ją zauważać.

"Mam wrażenie, że stajemy się niewidzialne po tym, jak zostaniemy matkami i skończymy 45 lat – ludzie zachowują się, jakby nas nie było" - przyznała.

Gwiazda zdradziła, że ostatnio spotykała się ze znacznie młodszym partnerem. Relacja nie przetrwała próby czasu, a to wszystko dlatego, że aktorka postanowiła zrezygnować z zabiegów medycyny estetycznej. Mężczyzna zapytał bezpośrednio, czy Sharon Stone zamierza wygładzić widoczne zmarszczki. Po tym, jak zaprzeczyła, relacja się zakończyła.

"Widziałam go jeszcze jeden raz po tej rozmowie, a potem nie był już zainteresowany spotykaniem się ze mną" - powiedziała.

Sharon Stone o botoksie i presji

Aktorka nie ukrywała, że wcześniej korzystała z botoksu. Teraz stawia na naturalność - na instagramowym profilu publikuje zdjęcia bez makijażu i w bikini. W wywiadzie podkreśliła, że presja, jaką nakłada się na kobiety w kwestiach wyglądu, jest wręcz opresyjna, a ona nie zamierza się na nią godzić.

"Czuję się dobrze sama ze sobą i nie czuję się ofiarą opresji. Myślę, że wypowiem się również w twoim imieniu i reszty kobiet na tej planecie, mówiąc, że wciąż panuje ogólnoświatowa tendencja, by promować działania, przez które jesteśmy poddawane opresji. I ja nie wyrażam na to zgody" - powiedziała.

Nie zawsze jednak była tak świadoma i pewna siebie. Korzystała z botoksu szczególnie po 2001 roku, kiedy to przeszła udar.

"Były okresy super sławy, kiedy stosowałam botoks i wypełniacze, a potem miałem ten masywny udar i dziewięciodniowy krwotok mózgowy. Musiałam wtedy dostać ponad 300 zastrzyków z botoksem i wypełniaczami, żeby jedna strona mojej twarzy znów się pojawiła" - zdradziła.

Danuta Stenka doświadczyła ageizmu
Danuta Stenka doświadczyła ageizmu Danuta Stenka szczerze o ageizmie. Doświadczyła dyskryminacji

Sharon Stone - kariera

Sharon Stone jest amerykańską aktorką, producentką filmową i modelką. W świecie filmu zadebiutowała w 1980 roku, jednak międzynarodową popularność przyniosła jej rola femme fatale Catherine Tramell w filmie "Nagi instynkt". Sceny z udziałem aktorki stały się wręcz kultowe. Sharon Stone ma na koncie nominacje do najbardziej prestiżowych nagród filmowych - m.in. do Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. W 1996 roku za rolę w filmie "Kasyno" zdobyła Złotego Globa dla najlepszej aktorki w dramacie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: "Vogue"

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości