Szokująca śmierć młodej aktorki, nowe informacje o stanie Jadwigi Barańskiej. Tym żyły dziś media

Podsumowanie piątku 22 września 2023 roku
Podsumowanie piątku 22 września 2023 roku
Źródło: MWMEDIA/Getty Images
Podano przyczynę śmierci młodego aktora "Euforii", szokujące doniesienia na temat śmierci 49-letniej aktorki i dziedziczki fortuny, nowe informacje o stanie zdrowia Jadwigi Barańskiej. Tym żyły dziś media. To jednak nie wszystko. Co się jeszcze dziś działo? Zapraszamy na nasze podsumowanie piątku 22 września 2023 roku.

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości z piątku 22 września 2023 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Aktorzy o filmie "Teściowie 2"
"Teściowie" to film, którzy pokochali Polacy. Zwaśnione rodziny usilnie próbowały dogodzić pobierającym się dzieciom i radzić sobie z szeregiem niepowodzeń i niefortunnych zrządzeń losu. Obecnie do kin trafiła druga część tej wyjątkowej historii. Olivier Janiak na uroczystej premierze rozmawiał z twórcami i aktorami, którzy wyjawili, dlaczego produkcja okazała się takim sukcesem.

Podano przyczynę śmierci Angusa Clouda

Angus Cloud, aktor, który zdobył rozpoznawalność dzięki swojej roli w popularnym amerykańskim serialu "Euforia", zmarł w wieku 25 lat. Raport koronera właśnie potwierdził, że przyczyną jego śmierci było przedawkowanie narkotyków. Według zagranicznych mediów mężczyzna nie radził sobie z traumą związaną z niedawnym zgonem ojca.

Czytaj więcej: Podano przyczynę śmierci Angusa Clouda

Angus Cloud nie żyje
Angus Cloud nie żyje
Angus Cloud nie żyje
Źródło: Getty Images

Nie żyje 49-letnia aktorka Sabine Boghici

Sabine Boghici zginęła w tragicznych okolicznościach. Została znaleziona w ciężkim stanie na ulicy przed swoim mieszkaniem w Rio de Janeiro, po tym jak spadła z piątego piętra. W mieszkaniu odnaleziono list pożegnalny.

Czytaj więcej: Nie żyje 49-letnia aktorka i dziedziczka fortuny. Przed śmiercią oszukała własną matkę

Sabine Boghici nie żyje
Aktorka Sabine Boghici nie żyje
Sabine Boghici nie żyje
Źródło: Getty Images/Twitter

Nowe wiadomości o stanie zdrowia Jadwigi Barańskiej

W sierpniu pojawiła się przygnębiająca wiadomość. Jerzy Antczak poinformował, że jego ukochana żona, Jadwiga Barańska, boryka się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. Aktorka nie wyrażała chęci poddania się leczeniu i prosiła swoich bliskich o śmierć. Teraz reżyser podzielił się aktualnymi informacjami na temat żony

Czytaj więcej: Jak się czuje Jadwiga Barańska? Jerzy Antczak poinformował o przełomie

Jadwiga Barańska
Jadwiga Barańska czuje się lepiej?Jerzy Antczak poinformował o przełomie
Jadwiga Barańska
Źródło: MWMEDIA

Dawid Woliński z odznaczeniem państwowym

W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą Dawid Woliński jasno wyraził, że czuje się spełnionym mężczyzną. Znany projektant podkreślił, że nie tylko osiągnął sukces zawodowy, ale także rozwijał się jako osoba wspierająca innych. Jego działalność charytatywna została zauważona przez władze państwowe, co doprowadziło do tego, że posiada w swojej kolekcji medal za zasługi, który przyznał mu marszałek.

Czytaj więcej: Dawid Woliński dostał odznaczenie państwowe. "To było ogromne zaskoczenie"

Dawid Woliński
Dawid Woliński dostał odznaczenie państwowe
Dawid Woliński
Źródło: MWMEDIA

Córka Borysa Szyca doświadczyła hejtu

Sonia Szyc udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, że początkowo nie miała aspiracji bycia aktorką. Jednak jej los potoczył się inaczej i niedawno zadebiutowała na dużym ekranie. Jej początki w tej branży były trudne i już w bardzo młodym wieku musiała stawić czoła hejtowi.

Czytaj więcej: Córka Borysa Szyca doświadczyła hejtu

Borys Szyc i Sonia Szyc
Borys Szyc jest ojcem 18-letniej córki Soni
Borys Szyc i Sonia Szyc
Źródło: MWMEDIA/Scren Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości