Laluna w gorzkich słowach o hejcie. Opowiedziała o reakcji córki i mamy

Laluna
Laluna
Źródło: Player
W 9. odcinku 3. edycji "Diabelnie boskich" widzimy, jak Laluna radzi sobie z dietą po operacji bariatrycznej. Bohaterka schudła na razie dziewięć kilogramów, ale nie chce jeszcze pokazywać się fanom. Ma w planach jeszcze większą utratę wagi. Live, który zorganizowała na Instagramie, nie poszedł jednak zgodnie z planem.

W 9. odcinku "Diabelnie boskich" sprawdziliśmy, co słychać nie tylko u Laluny, ale także u Julii von Stein oraz nowej bohaterki Gosi. Co nowego u bohaterek i ich rodzin?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia Von Stein z "Królowych życia" o pracy i rodzinie.

"Diabelnie boskie 3" odcinek 9. – Laluna o hejcie

Laluna przez zawirowania, związane z pobytem w szpitalu i operacją bariatryczną zaniedbała nieco biznes. W najnowszym odcinku programu wróciła jednak pełną parą, a w pracy pomagały jej mama oraz Żyleta. Wszystkie trzy wzięły udział w live, który Laluna zorganizowała na Instagramie, aby pokazać klientkom swój asortyment.

"Witamy. Ja się wam cała nie pokazuję, bo chcę wam zrobić mega niespodziankę" – zaczęła bohaterka, która przekazała potem pałeczkę mamie, gdyż nie chciała na razie zdradzać, ile schudła.

W trakcie prezentowania peruk influencerka zauważyła wiele negatywnych komentarzy.

"Patrz, jak mnie tu wyzywają wszyscy. Od grubasów. Macie coś do grubych osób? Tusza wam się nie podoba, tatuaże wam się nie podobają, nic wam się nie podoba" – mówiła zbulwersowana Laluna, która zachęciła mamę do zabrania głosu.

Pani Lidia powiedziała, że jest tolerancyjnym człowiekiem, dlatego nikogo nie wyzywa.

"Może być gruby, może być chudy, byle miał uśmiech na twarzy" - stwierdziła mama bohaterki.

"Nie wolno się wyśmiewać, bo nie wiadomo, co was czeka jutro" – dodała Żyleta.

Do kamery Laluna powiedziała ważne słowa. Według niej hejt nie odbija się nie na osobach, które są hejtowane jeśli są silne psychicznie, ale na ich bliskich.

"Pamiętajcie, że sprawiacie też krzywdę nie tylko tej osobie, ale i rodzinie. Mojej mamie nie raz było przykro. Jak weszłam do programu, to moja Laura przez pierwsze lata nie wchodziła na internet. I to mnie uratowało, bo jakby one to wszystko czytały, co ludzie o mnie pisali, to nie wiem, czy byśmy sobie dały radę psychicznie" - wyjaśniła.

"Diabelnie boskie" – 3. sezon w TTV i Playerze

W 9. odcinku "Diabelnie boskich" Julia von Stein wraz z mamą zajęły się organizacją ślubu seniorki rodu Romy z Januszem. Sporządzały listę gości oraz ćwiczyły pierwszy taniec z narzeczonymi. Gosia zaś dowiedziała się niespodziewanej informacji na temat... swojej kozy. Oglądajcie koniecznie!

Nowy sezon programu TTV "Diabelnie boskie" wystartował 1 marca. Emisja dwóch odcinków w piątki o 22.05 na antenie TTV i w Playerze.

W 3. sezonie reality show "Diabelnie boskie" występują znane już bohaterki - Alex MorzyńskaIza Macudzińska-Borowiak, Katarzyna "Laluna" Lirsz, Julia von Stein oraz Carina Lundmark. Do grona bohaterek programu dołączyły także nowe twarze. To Anna Renusz znana z programów TTV oraz całkiem nowa postać - Małgorzata Łukaszczyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości