Kasia Gąsienica o metamorfozie. Bohaterka "Gogglebox" znacznie schudła

Kasia i Jędrek Gąsienica z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Kasia i Jędrek Gąsienica z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: TTV
Katarzyna Gąsienica z "Gogglebox. Przed telewizorem" wróciła do mediów społecznościowych w wielkim stylu. Pochwaliła się efektami kilkutygodniowej metamorfozy. "Moi drodzy, u mnie jest wszystko ok. Wręcz to, co robiłam przez ostatnie 2 miesiące, było zaj****cie dobre" - przyznała.

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie to para, która rozkochała w sobie widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Ich trafne uwagi i niezwykła chemia sprawiły, że weszli w stały skład show. Małżonkowie aktywnie prowadzą profile w mediach społecznościowych. Samą Katarzynę Gąsienicę obserwuje przeszło 115 tys. internautów. Kobieta dzieli się z fanami swoją codziennością i tym, jak żyje się w samym centrum Tatr.

Mariusz Kozak o ojcostwie
Mariusz Kozak o ojcostwie
Mariusz Kozak o ojcostwie

"Gogglebox. Przed telewizorem". Katarzyna Gąsienica pochwaliła się efektem metamorfozy

Jednak od kilku tygodni Katarzyna Gąsienica jest znacznie mniej aktywna w sieci. Gwiazda "Gogglebox" poinformowała fanów, że na jakiś czas zawiesza działanie sklepu i trochę wycofuje się z mediów. Teraz wróciła, jednak wciąż nie zdradza, co było powodem zniknięcia!

"Nie było mnie tu już grube lata, mam wrażenie. Jak wiecie, remonty u Gąsieniców trwają w najlepsze, biorę rozpuszczalnik i idę się wyczyścić [...] Na wstępie chciałam podziękować za wszystkie wiadomości, jakie od was dostałam z zapytaniami, czy jestem zdrowa, czy żyję, czy wszystko ok u mnie, czy rozwodzę się ze starym, czy wyprowadziłam się z Zakopanego. Moi drodzy, u mnie jest wszystko ok. Wręcz to, co robiłam przez ostatnie 2 miesiące, było zaj****cie dobre, ale o tym kiedy indziej" - powiedziała.

Katarzyna Gąsienica jakiś czas temu podkreśliła, że zamierza znacznie schudnąć. Wspomniała wówczas, że ma na to niewiele czasu, nie zdradzając powodów takiej decyzji. Teraz, po dwóch miesiącach nieobecności przyznała, że schudła 10 kg!

"Jak już wam mówiłam, schudłam 10 kg. Aktualnie codziennie chodzę na siłownię. Słuchajcie, powtarzam to głośno: codziennie chodze na siłownię i jest ok. Tak że tyle w temacie, może kiedyś więcej" - dodała tajemniczo.

Napisała też, jaki jest sekret jej metamorfozy oprócz regularnych ćwiczeń. "Nie stosuję diety żadnej, jem po prostu 1/3 tego, ile bym chciała" - wyjaśniła. Nie czuje się jednak ekspertką na tyle, by dawać innym rady w związku z odchudzaniem. "Uwierzcie mi, nie chcecie, żebym została waszą doradczynią" - napisała żartobliwie.

Katarzyna Gąsienica pochwaliła się efektem metamorfozy
Katarzyna Gąsienica pochwaliła się efektem metamorfozy
Źródło: Instagram @kasia.gasienicowa

W życiu Katarzyny i Andrzeja Gąsieniców dużo się dzieje. Para remontuje wymarzony dom!

Kasia Gąsienica i Andrzej Gąsienica
Katarzyna Gąsienica pokazała nowy dom. Dużo emocji wzbudza jego... wielkość
Katarzyna Gąsienica pokazała wnętrze nowego domu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała także, na jakim etapie są obecnie prace remontowe. Internauci w kilka chwil zasypali jej profil komentarzami i poradami dotyczącymi aranżacji wnętrz. Najwięcej emocji wzbudziła jednak… wielkość posiadłości.

"Gogglebox. Przed telewizorem" - zasady programu

"Gogglebox. Przed telewizorem" to format, który polega na komentowaniu i ocenianiu programów telewizyjnych w czasie rzeczywistym. Grupa przyjaciół czy rodzina siedzi przed telewizorem i na bieżąco komentują to, co widzą na ekranie. Sami jednocześnie są uczestnikami reality show, więc my z kolei możemy oglądać ich reakcje na popularne programy i seriale. Uczestnicy nagrywają programy we własnych mieszkaniach, nie mają żadnego scenariusza, ani makijażystki czy reżysera. To właśnie nadaje formatowi niezwykły walor naturalności. Nagrania trwają mniej więcej 10 godzin tygodniowo.

Więcej o programie "Gogglebox. Przed telewizorem" przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

"Gogglebox. Przed telewizorem " - co to za program, gdzie oglądać, uczestnicy
"Gogglebox. Przed telewizorem " - co to za program, gdzie oglądać, uczestnicy
Gogglebox. Przed telewizorem to wyjątkowy format, w którym ludzie dyskutują i oceniają programy telewizyjne… siedząc przed telewizorem, a jednocześnie będąc uczestnikami reality show. Program emitowany jest od 2004 r. na antenie TTV i doczekał się już 15 serii. Jego uczestnicy zyskali rzesze fanów, którzy doceniają ich poczucie humoru i szczerość.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości