Marek Morus z "Gogglebox" dzieli się szczęściem. Z ukochaną Kasią planują ślub

"Kanapowcy". Marek Morus
"Gogglebox". Marek Morus dziewczyna
Źródło: x-news
Program "Gogglebox. Przed telewizorem" cieszy się ogromną popularnością. Toteż występujący tam bohaterowie zdobywają ogólnopolską rozpoznawalność, a ich życie osobiste znajduje się w kręgu zainteresowań fanów. Marek Morus jest członkiem ekipy z Kielc, która od lat komentuje w "Goggleboxie". Prywatnie bohater jest szczęśliwie zakochany. Jak wygląda jego partnerka?

Marek Morus jest bohaterem wielkiego hitu stacji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Wraz z Damianem Naganą i Mateuszem "Big Boyem" Borkowskim są obecni od samego początku emisji programu. To on namówił ich do udziału w show. Ekipa z Kielc to jedni z najbardziej lubianych uczestników show. Panowie znani są z ciętego języka i kontrowersyjnych stwierdzeń, które wygłaszają podczas oglądania największych telewizyjnych hitów.

220715_czt_borkowski_o_zakupach_www
Mateusz "Big Boy" Borkowski o związku i uzależnieniu od zakupów
Mateusz "Big Boy" Borkowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedział o związku i uzależnieniu od zakupów
"Gogglebox". Marek Morus partnerka. Kim jest Kasia?

Mimo że Marek Morus aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych, niewiele wiadomo o jego partnerce Kasi. Gwiazdor "Goggleboxa" niezbyt często publikuje ich wspólne zdjęcie, ale pod praktycznie każdym z nich widnieje opis, który nie pozostawia złudzeń - Marek Morus z kieleckiej ekipy jest szaleńczo zakochany. Jakiś czas temu poinformował, że postanowił oświadczyć się Kasi, a ona się zgodziła.

Para poznała się za pośrednictwem serwisu Instagram. Zobaczcie, jak wygląda partnerka Marka Morusa z "Gogglebox".

"Gogglebox". Marek Morus o ślubie

Marek Morus zaręczył się z partnerką i para powoli planuje ślub. W rozmowie z serwisem Telemagazyn gwiazdor "Gogglebox" opowiedział o przygotowaniach. Okazuje się, że narzeczeni dobrze wiedzą, jak chcieliby, żeby wyglądał ten ważny dzień.

"Myśleliśmy o tym, żeby zrobić jakieś takie kameralne coś w Kielcach. Mamy pod Kielcami takie miejsce, gdzie jest skansen w tokarni i tam jest kościół, są wiatraki, jest turbo 'oldschool'. Takie czasy Kmicica i zrobić taką imprezę na 60 osób. Jakiś namiot, na pewno sezon letni i na pewno w ciągu dwóch lat. Mam nadzieję, bo to jest dziewczyna mojego życia. Nigdy nie czułem się przy żadnej kobiecie tak jak przy niej" - powiedział.

Marek Morus - kim jest, wiek, pochodzenie, praca

Uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem", którego pokochali widzowie ma 35 lat i pochodzi z województwa świętokrzyskiego. Czym zawodowo zajmuje się Marek Morus? Elektryką, a dodatkowo robi graffiti, a także świetnie rapuje. Razem z Damianem Naganą tworzą własne utwory oraz teledyski do nich. Ich styl określają jako prześmiewczy hip-hop lub rap kabaret. Nagrywają również vlogi, które można obejrzeć w sieci. Robi jeszcze wiele innych rzeczy, których sam nie jest już w stanie zliczyć.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości