Ewa z "Gogglebox. Przed telewizorem" wystąpiła z synem. Spore zaskoczenie

Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska
Ewa z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała syna
Źródło: Player
Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska od lat występują w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". W jednym z wywiadów pierwsza z nich przyznała, że jej dzieci nie chcą występować w programie razem z nią. Jednak w najnowszym odcinku show pojawił się mały chłopiec. Okazało się, że to synek Ewy.

Siostry zyskały sporą popularność. Założyły nawet wspólne konto na Instagramie, ale nie publikują zdjęć ze swoimi rodzinami. Same od zawsze marzyły o karierze telewizyjnej lub byciu na scenie. Jednak ich bliscy nie mają takich aspiracji. Bliźniaczki opowiedziały o swoich początkach w "Gogglebox. Przed Telewizorem" w wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl.

"Pierwsze odcinki to w ogóle się do nas nie przyznawali. Mama się nas wstydziła. Nie wiem, może bała się reakcji ludzi na dwie pulchne dziewczyny [...] Nasi mężczyźni też myśleli, że raz czy dwa wystąpimy" - wyznały.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice Produkcji #13 Kulisy "Super Rolników". Pojazdy, ukryte kamery i bezpieczeństwo na planie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Gogglebox. Przed telewizorem". Syn bliźniaczki pojawił się w odcinku

W najnowszym odcinku programu "Gogglebox. Przed telewizorem" dostępnym na Playerze, Agnieszka i Ewa komentowały popularne produkcje telewizyjne, ale w międzyczasie Ewa przypominała sobie angielskie słówka. W pewnym momencie do kobiet dołączył kilkuletni chłopiec. Okazał się nim syn Ewy — Nikolas.

Mama przepytywała go z języka angielskiego, dziwiąc się, że sama zna więcej słówek. Później malec oglądał programy razem z bliźniaczkami. Następnie Nikolas wolał zająć się rysunkiem, co zabawnie skomentowała jego mama.

"Żebyś ty był taki dobry z angielskiego, jak z tego rysunku, ale wszystko przed tobą, jak mama się uczy, to cię trochę podszkolę" - skomentowała Ewa.

W tym samym odcinku wystąpiło jeszcze jedno dziecko. Tymek - wnuk Agnieszki i Artura Kotońskich. Bohaterka show pochwaliła chłopca za dobre stopnie w szkole i zasugerowała, że nic dziwnego, że się tak dobrze uczy: "za babcią taki rozgarnięty".

"Gogglebox. Przed telewizorem" możecie śledzić w dowolnym momencie w serwisie Player. Odcinki emitowane są na antenie TTV w poniedziałki o godzinie 22.00.

Agnieszka, Nikolas i Ewa w programie "Gogglebox. Przed telewizorem"
"Gogglebox. Przed telewizorem". Syn bliźniaczki pojawił się w odcinku
Agnieszka, Nikolas i Ewa w programie "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: Player

Dzieci Agnieszki Kuszewskiej z programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Więcej o swoich dzieciach powiedziała siostra Ewy — Agnieszka Kuszewska. Bohaterka show w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl pochwaliła się, że ma dwoje dorosłych dzieci: córkę i syna. Agnieszka próbowała namówić córkę do występu przed kamerami. Niestety, próby się nie powiodły.

- No właśnie ona nie chce. Chciałam, proponowałam jej. Mówiłam: chodź, ładnie się ubierzesz, umalujesz, ale ona nie chce być przed kamerami. Nawet jak zrobimy sobie wspólne zdjęcie, to ona zawsze prosi mnie, żebym go nie wstawiała. Nie wiem dlaczego. A taka ładna dziewczyna. Urodę ma po mamusi - wyznała.

Agnieszka Kuszewska rok temu wspaniała również o synu, którego serce nadal było wolne. Zadeklarowała wtedy swoją pomoc w szukaniu dla niego drugiej połówki.

- Mam również zarąbistego syna. Niedługo będzie miał 18 lat. Wyrasta na lovelasa. Także dziewczyny, ja wam pomogę, Mati jest wolny. Naprawdę. Ma piękne błękitne oczy i jest taka sama minionka-gaduła jak ja. Ma charakter po mnie. Jak lubicie chłopaka-gadułę, to ja was skumam - mówiła nam z uśmiechem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości