Dominika Stosio z "HP" kompletnie odmieniona! Fani jednogłośni: nie do poznania

"Hotel Paradise". Dominika Stosio
"Hotel Paradise". Dominika Stosio
Źródło: Materiały prasowe TVN 7
Choć już po pierwszym telewizyjnym występie Dominika Stosio mocno się zmieniła, tym razem uczestniczka "Hotelu Paradise" znowu zaskoczyła internautów swoją metamorfozę. Kobieta wygląda wręcz zniewalająco!

Dominika Stosio dała się poznać widzom w piątym sezonie "Hotelu Paradise". Wówczas dwukrotnie przekraczała próg raju, by ostatecznie odpaść w finałowym tygodniu. Do walki o pieniądze powróciła w gwiazdorskim sezonie "Hotelu Paradise All Stars". Niestety tym razem nie zagrzała miejsca zbyt długo, ku niezadowoleniu internautów. Fani show nie ukrywali, że polubili uczestniczkę i życzyli jej jak najlepiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Dominika Stosio przeszła metamorfozę

Odkąd Dominika Stosio po raz pierwszy opuściła bramy raju, bardzo się zmieniła, co widać gołym okiem. Uczestniczka show skupiła się na rozwijaniu pasji, jaką jest taniec. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których chętnie pokazuje kulisy swojej artystycznej pracy. Trzeba przyznać, że kobieta jest wręcz królową metamorfoz. Nie boi się eksperymentować z fryzurą, choć zdecydowanie zawsze wraca do blondu.

Dominika Stosio nie ukrywa, że w ostatnim czasie sporo schudła, co zresztą widać gołym okiem. Jakiś czas temu przyznała nawet, że była u fryzjera i zdecydowała się na przycięcie włosów. Widać różnicę? Jeszcze w świątecznych okolicznościach mogła pochwalić się znacznie ciemniejszym kolorem włosów, które sięgały do połowy pleców. Uczestniczka "Hotelu Paradise" wygląda wręcz kwitnąco!

"Hotel Paradise". Dominika Stosio o zabiegach medycyny estetycznej

Dominika Stosio nie ukrywała, że przez wiele lat zmagała się z kompleksami dotyczącymi pewnych części ciała. Otwarcie opowiadała o operacji powiększenia biustu, z której zresztą jest bardzo zadowolona. W grudniu 2022 roku w rozmowie z nami opowiedziała o procesie żmudnego powrotu do pełni sił. Z powodu operacji na jakiś czas zawiesiła treningi taneczne, by móc bez komplikacji powrócić do pełnej sprawności.

Minęły dwa miesiące od operacji i czuję się już w prawie w pełni sprawna, co prawda nie mogę jeszcze wrócić do uprawiania sportu, tak jak robiłam to przed operacją, ale wiem, że już bliżej niż dalej. Nauczyłam się na swoich błędach, że jednak okres rekonwalescencji po operacji jest bardzo kluczowy w tym wszystkim, dlatego podchodzę do tego z głową
- powiedziała wówczas w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Co jeszcze poprawiła? Gdy uczestniczka przekroczyła próg raju w "Hotel Paradise All Stars" część widzów nie kryła zdziwienia zmianom, jakie zaszły w wyglądzie kobiety. Dominika Stosio już dawno postanowiła ukrócić wszelkie domysły i jasno sprecyzowała, jakim zabiegom, poza operacją biustu, się poddała.

"Po Panamie rozpuściłam kwas z brody, oprócz zrobionych ust i botoksu na czoło nie mam nic zrobionego na twarzy. Widziałam teorie ze zrobionymi powiekami... Nie, po prostu zdjęłam moje przekozackie krzaczory z rzęs. Przeszczepu twarzy również nie miałam. Schudłam 7 kilogramów" - przyznała niegdyś za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN 7

podziel się:

Pozostałe wiadomości