Jay i Kuba "godzą się" na nagraniu. Zaskakujący filmik wzbudził emocje fanów

Jay i Kuba mają dobry kontakt po "Hotelu Paradise"
Jay i Kuba mają dobry kontakt po "Hotelu Paradise"
Źródło: player.pl
Uczestnicy 5. edycji "Hotelu Paradise" wciąż o sobie przypominają. Jakiś czas temu wyjaśniła się sprawa konfliktu między dwoma parami. Z jednej strony barykady stali Eliza i Jay, a z drugiej Oliwka i Kuba. Jakie są teraz relacje między nimi? Jay i Kuba postanowili pokazać, jak dobrze się teraz dogadują.

Te dwie pary nie przepadały za sobą. Eliza i Jay nie wierzyli w szczerość relacji Kuby i Oliwki. Z kolei oni mieli źle wypowiadać się o drugiej stronie. Po jednej z imprez uczestników "Hotelu Paradise" Eliza powiedziała fanom, kto dolał oliwy do ognia. Podobno usłyszała, że Kuba z Oliwią nie chcą ich widzieć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Eliza i Jay pogodzili się z Kubą i Oliwią z "Hotelu Paradise"

Od tego kryzysowego momentu minęło sporo czasu. Emocje opadły, a uczestnicy przemyśleli sobie kilka spraw i zdołali się porozumieć. Niedawno Eliza i Jay odpowiadali na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło tego, czy rozmawiają już z Oliwią i Kubą. Jay wyjaśnił, że do tej pory nie chcieli tego komentować. Jednak przyznał, że teraz już jest między nimi lepiej.

Rozmawiamy z nimi. Po imprezie w Opolu, na której się spotkaliśmy, pogadaliśmy i nie ma kwasu między nami. Pogodziliśmy się
- wyznali Eliza i Jay na swoim kanale na YouTube.

Jay wciąż dostaje podobne pytania w mediach społecznościowych, dlatego postanowił pokazać na nagraniu, że między nim a Kubą nie ma konfliktu. Zażartował, że łączy ich jeszcze bliższa relacja. Panowie na filmiku udostępnionym na Instagramie prawie się pocałowali.

"Hotel Paradise". Jay i Kuba pogodzili się
"Hotel Paradise". Jay i Kuba pogodzili się
Źródło: Instagram @jay_dabrowski

Kuba i Jay udowodnili, że mają dobry kontakt

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Eliza i Oliwia nie pojednały się aż tak bardzo, a przynajmniej nie demonstrują tego tak, jak ich ukochani. Jay i Kuba udostępniają wspólne materiały w mediach społecznościowych. Jay stworzył dwa tiktoki z gościnnym udziałem Kuby. Oznaczył je hasztagami: przyjaźń i przyjaciel.

"Bez urazy, ale najlepsze przyjaźnie zawsze wyglądają tak" - brzmi tytuł jednego z tiktoków. Panowie przedstawili na nagraniu szczerą, choć szorstką męską przyjaźń.

 Trwają castingi do 7. edycji "Hotelu Paradise"

Osoby, które chcą wziąć w nim udział, muszą mieć ukończone 18 lat i wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej programu. Zwycięzca może wygrać miłość oraz 100 tysięcy złotych!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości