Programy

Piotr z "HP" pokazał nowe zdjęcie i zaskoczył fanów. Prawdziwy Aquaman

Programy

Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise 6"

Piotr Czechowski jest jednym z uczestników "Hotelu Paradise 6". Jak przystało na mieszkańca raju, aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych. Tym razem Piotr podzielił się zdjęciem, które zachwyciło internautów.

Piotr Czechowski ma 27 lat i pochodzi z Poznania. Ukończył poznańską AWF. Jest fotomodelem oraz aktorem epizodystą. Piotr nie tylko występuje przed obiektywem, ale też sam chętnie za niego chwyta. W mediach społecznościowych można odnaleźć liczne fotografie wykonane przez uczestnika "Hotelu Paradise". Mężczyzna znany jest również ze względu na zaskakujące podobieństwo do jednej z filmowych postaci.

"Hotel Paradise". Piotr Czechowski niczym Aquaman

Piotr wszedł do "Hotelu Paradise" w pierwszym tygodniu rajskiej przygody. Choć jego broda i bujna czupryna nie zrobiły wrażenia na uczestniczkach, ostatecznie najlepszy kontakt złapał z Szahirą i to z nią stara się stworzyć relację.

Piotr Czechowski znany jest jako polski Aquaman, przez swoje uderzające podobieństwo do króla Atlantydy odgrywanego przez Jasona Momoa. Podobieństwo jest wręcz uderzające, co uczestnik "Hotelu Paradise" wykorzystuje w licznych sesjach zdjęciowych. Również na niedawno dodanej fotografii nie sposób nie zauważyć inspiracji. Piotr wyłania się niczym bóg z morskiej fali, a jego ociekające wodą włosy niesfornie opadają na umięśnione plecy uczestnika "Hotelu Paradise".

Zdjęcie zrobiło wrażenie na internautach, którzy ewidentnie polubili Piotra i życzą mu jak najlepiej.

"Hotel Paradise 6". Chłopaki ustalają strategię na Rajskie Rozdanie
"Hotel Paradise 6". Chłopaki ustalają strategię na Rajskie Rozdanie

"Hotel Paradise 6". Pary po Rajskim Rozdaniu

W każdy piątek uczestnicy "Hotelu Paradise" przeżywają chwile grozy. Za nami dopiero trzecie Rajskie Rozdanie, podczas którego mieszkańcy panamskiego raju niejako weryfikują budowane przez tydzień relacje i sojusze. W tym tygodniu uczestniczki brały udział w specjalnym zadaniu, w którym nagrodą było bezpieczeństwo podczas Rajskiego Rozdania. Wygrała Hania, która tym samym nie musiała brać udziału w wieczornym przetasowaniu. To sprawiło, że ostatecznie została singielką, a jej dotychczasowy partner Mikołaj znalazł się w parze z Anastazją, która wciąż tęskni za Igorem.

Jedna z dziewczyn musiała pożegnać się z programem. Do Piotra podeszła Szahira i Ewelina. Ta druga stwierdziła, że chciałaby odpaść z ręki gentlemana. Tak też się stało - Piotr bez większego zawahania postawił na Szahirę, eliminując tym samym Ewelinę.

Poniżej możecie zobaczyć, jak na ten moment prezentują się pary w 6. edycji "Hotelu Paradise":

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości