Julia von Stein pokazała zdjęcie z przeszłości. "Cuda się zdarzają"

Julia von Stein z "Diabelnie boskie"
Julia von Stein z "Diabelnie boskie"
Źródło: Grzegorz Gołębiowski/TVN
Julia von Stein szturmem podbija media społecznościowe i serca widzów telewizji TTV. Niedawno na jej instagramowym profilu ponownie pojawiły się zdjęcia z przeszłości. Bohaterka "Diabelnie boskich" nigdy nie kryła, że chętnie inwestuje w dążenie do wymarzonego wyglądu. "Cuda się zdarzają" - napisała pod fotografią z czasów szkolnych.

Julia von Stein jest znana widzom TTV z takich programów jak "Diabelnie boskie", "99 - gra o wszystko. VIP", czy "Damy i wieśniaczki". Aktywnie prowadzi też swoje konta w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z internautami codziennością i pokazuje, jak wygląda praca w branży funeralnej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

27102022_BLIZEJGWIAZD_JULIAVONSTEIN (1)
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Pierwszym gościnią cyklu “Bliżej Gwiazd” jest Julia von Steinhoff, bohaterka programów TTV. W emocjonalnej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: “Jestem z ciebie dumny”. Jak działalność w branży funeralnej wpływa na poszukiwania miłości? Czy głęboka wiara pomaga w życiu? Tego wszystkiego dowiecie się z premierowego odcinka programu “Bliżej Gwiazd”.

Julia von Stein pokazała zdjęcie z przeszłości

Jakiś czas temu Julia von Stein udzieliła nam szczerego wywiadu. W rozmowie z Dagmarą Olszewską wróciła pamięcią do czasów szkolnych i przyznała, że choć zależało jej na szczerej przyjaźni, już jako dziecko musiała mierzyć się z przeciwnościami losu i zazdrością rówieśników.

- Moją ksywą była "trupiara". Moja rodzina nie była Steinhoff, tylko "rodzina Adamsów". Ja nie spałam w łóżku, tylko w trumnie. A ze względu na moje niemieckie nazwisko moim wujkiem lub dziadkiem był Hitler. Gdy byłam dzieckiem - bardzo bolało. Dzisiaj to nie boli. Dziecko nie umie się obronić, dorosła osoba zupełnie inaczej do tego podchodzi - powiedziała.

Bohaterka "Diabelnie boskich" na swoim instagramowym profilu udostępniła fotografię sprzed lat. Zobaczcie, jak wyglądała jako nastolatka.

Julia von Stein
Julia von Stein
Źródło: Instagram

"Cuda się zdarzają" - napisała pod fotografią.

Julia von Stein o miłości i rodzinie

Julia von Stein gościła niedawno w programie internetowym "Bliżej gwiazd", w którym opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: "Jestem z ciebie dumny".

- Jak chodziłam kiedyś na randki, to mężczyźni, zanim powiedziałam, czym się zajmuję, zakładali, że medycyną estetyczną. Troszeczkę z estetyką mam wspólnego, bo projektuję trumny i zajmuję się makijażem pośmiertnym. Jednak gdy mówię, czym naprawdę się zajmuję, następuje całkowita cisza - mówiła.

Czy gwiazda TTV doświadczyła nieszczęśliwej miłości?

- Nieszczęśliwej miłości nie doświadczyłam, ale doświadczyłam wielu zdrad. Kiedy ciężko pracujesz cały dzień, przychodzisz do swojego mieszkania i zastajesz swojego mężczyznę w swoim łóżku z inną kobietą, to momentami nie chce się żyć. Ja taką sytuację miałam, ciężko było mi się po tym podnieść. Ale wtedy, z pewnością siebie wstałam i z powiedziałam "wypie… z mojego mieszkania. Możecie robić co chcecie, ale nie pod moim dachem". I gdy drzwi się zamknęły, zostałam z tym sama. Zostajesz z bólem, płaczem, obwinianiem siebie. Co zrobiłam źle, że facet mnie zdradził? Czy jestem taka brzydka, że facet mnie nie chce? I to niejednokrotnie były impulsy do tego, żeby swoją urodę poprawić. Nie byłam najpiękniejsza jako nastolatka, ale nie byłam też tak odrażająca, żeby patrząc w lustro siebie nienawidzić. A były takie momenty. Najwięcej problemów, które miałam w życiu było przez mężczyzn - wyznała.

Cały wywiad z Julią von Stein przeczytacie tutaj.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Gołębiowski/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości