Laluna z "Królowych życia" pokazała się po metamorfozie. Przeszła operację twarzy

Katarzyna Laluna Alexander, Laluna
Laluna z "Królowych życia" podda się kolejnej operacji
Źródło: fot. TVN/Tomasz Kordek/x-news
Laluna to jedna z najbardziej znanych bohaterek programu "Królowe życia". Kobieta chętnie pokazuje swoje życie i nie ukrywa, że uwielbia zabiegi medycyny estetycznej i operacje plastyczne. Przez ostatnie tygodnie skrzętnie ukrywała efekty jednej z nich. Wszystko po to, by zrobić dla internautów efekt "wow". Tak dużych zmian jednak nie mogli się spodziewać.

Laluna z "Królowych życia" zdecydowała się na podróż do Turcji, by poddać się innowacyjnym zabiegom plastycznym. Po długiej rekonwalescencji przestała się ukrywać i zaprezentowała światu efekty operacji nazywanej "Baby face surgery". Jak teraz wygląda gwiazda TTV?

Laluna z "Królowych życia" pokazała twarz po operacji 

Gwiazda programu "Królowe życia" od kilku miesięcy zapowiadała swoim obserwatorom i internautom, że przygotowuje się do wymarzonej operacji plastycznej. Choć długo trzymała w tajemnicy informacje dotyczące zabiegu, same przygotowania okazały się niezwykle interesujące dla internautów. Laluna jeszcze przed operacją wykonała bowiem lifting twarzy, oczu oraz ust. 

Laluna
Laluna z "Królowych życia" pokazała się po operacji twarzy
Laluna
Źródło: Instagram

Po przyjeździe do specjalistycznej kliniki w Turcji gwiazda TTV wykonała operację zwaną "baby face". Celem tego zabiegu jest uzyskanie efektu gładkiej, delikatnie rozjaśnionej, promiennej skóry. 

Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze
Agnieszka Kotońska o pracy, studiach i wykształceniu.

Laluna zrobiła operację twarzy. Jak teraz wygląda? 

Bohaterka programu "Królowe życia" choć systematycznie pojawia się w mediach społecznościowych, przez wiele tygodni odmawiała pokazania twarzy po zabiegu. Swoją decyzję tłumaczyła tym, że chce zaprezentować się dopiero, gdy wszystko się zagoi, a ona będzie w pełni zadowolona z efektu. W końcu nadszedł ten dzień, a internauci nie mogli ukryć zdziwienia i zachwytu. 

"Wyglądasz genialnie! Zupełnie nowa Ty!" - czytamy pod postem Laluny. 

"Sztos! Nie spodziewałam się, że operacja plastyczna może dać takie naturalne efekty. Wyglądasz przepięknie" - napisała jedna z internautek. 

"Ciężko Cię poznać! Czy to była już Twoja ostatnia operacja plastyczna? Chyba nie można wyglądać lepiej" - napisał obserwator Laluny.

Laluna
Laluna z "Królowych życia". Jak wygląda po operacji twarzy?
Laluna
Źródło: Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: fot. TVN/Tomasz Kordek/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości