Programy

"Mam Talent!" - kiedy premiera nowego sezonu w TVN i Playerze?

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
"Mam Talent!" - kiedy nowy sezon w TVN i Playerze? Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment.

"Mam Talent!" powraca z 14. sezonem. Kto tym razem urzecze jurorów swoim talentem? Przekonamy się już tej jesieni! Kultowy program ponownie zagości na antenie w sobotnie wieczory. 

Program "Mam Talent!" znów spełni marzenia wielu osób. Będą wzruszenia i zaskoczenia, wielkie zwycięstwa, ale i dramatyczne porażki. Tłum śmiałków zjawił się na przesłuchaniach w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Wśród nich amatorzy i zawodowcy, dzieci i dorośli, soliści i zespoły. Kto zwycięży tym razem?

"Mam Talent!" - kiedy nowy sezon w TVN i Playerze?

Do programu "Mam Talent!" może zgłosić się każdy. Konkurencja jest spora, bo na castingi zgłaszają się tysiące osób, które chcą zaprezentować światu swój talent. Tylko około 130 z nich jury kwalifikuje do następnego etapu. Jurorzy głosują następnie między sobą. Dwóch jurorów musi być na tak, by uczestnik zakwalifikował się do kolejnego etapu.

W 14. sezonie "Mam Talent!" emocji nie zabraknie dzięki platynowemu przyciskowi i dzikiej karcie – te dwie zasady dołączyły do programu w ubiegłej edycji i gwarantują naprawdę niespodziewane zwroty akcji! Platynowy przycisk pozwoli wybranej przez jury osobie przenieść się z półfinałów wprost do wielkiego finału. Dziką kartę otrzyma natomiast jeden z uczestników, którzy w półfinałach zajęli trzecie miejsce – o przyznaniu tej przepustki do finału zadecyduje liczba głosów telewidzów. W programie pojawia się również tzw. czerwony krzyżyk – oznacza on, że juror nie chce dalej oglądać występu, gdy pozostali jurorzy również skorzystają z takiej możliwości, uczestnik kończy prezentację i schodzi ze sceny.

W nowym sezonie "Mam Talent!" w roli jurorów widzowie zobaczą Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską oraz Jana Klimenta. Marcinowi Prokopowi w prowadzeniu programu towarzyszyć będzie Michał Kempa.

Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment.
"Mam Talent!". Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment Źródło: TVN
"Mam talent!" sezon 14. Zapowiedź
"Mam talent!" sezon 14. Zapowiedź

"Mam Talent!" - kiedy nowy sezon w TVN i Playerze?

Premierowy odcinek 14. edycji programu widzowie TVN oraz Playera zobaczą już 3 września. W serwisie player.pl dostępnych jest również 13 wcześniejszych sezonów "Mam Talent!".

Nowości w TVN już tej jesieni
Nowości w TVN już tej jesieni Nowości w TVN już tej jesieni Źródło: materiały prasowe TVN

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości