Świetna wiadomość dla użytkowników Playera. W ofercie aż sześć nowych kanałów TV

Autor:
Kamila
Jamrożek
Nowe kanały na Player

Użytkownicy Playera korzystający z oferty z telewizją otrzymali dostęp do aż sześciu nowych kanałów. Sprawdź, co możesz oglądać!

Nowe kanały TV dostępne są w pakiecie "PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV". Jego cena to jedynie 30 zł miesięcznie. To naprawdę kusząca oferta!

Nowe kanały telewizyjne w pakiecie Playera

Od początku lipca użytkownicy Playera korzystający z oferty "PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV" mogą cieszyć się aż siedmioma nowymi kanałami! Do biblioteki dołączyły najbardziej cenione marki telewizyjne na świecie: CNN, Warner TV, Boomerang i Cartoon Network oraz dodatkowo trzy kanały filmowo-serialowe: Cinemax i Cinemax 2. Teraz będzie można je oglądać w dowolnym miejscu, czasie i na wybranym urządzeniu, korzystając z oferty Playera.

Jest to jedna z wielu niespodzianek, jakie otrzymają widzowie po powstaniu grupy Warner Bros. Discovery w Polsce. Jeżeli jeszcze nie korzystasz z Playera z telewizją, warto rozważyć tę opcję, aby zyskać dostęp do kanałów z ogólnoświatową renomą.

"Kontrola 4". Zwiastun serialu Playera
"Kontrola 4". Zwiastun serialu Playera

Pakiety Playera z telewizją - co możesz oglądać?

"PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV" to pakiet dla tych, którzy nie tylko chcą korzystać z bogatej biblioteki VOD, ale też oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne na żywo, na ulubionym urządzeniu - może to być smartfon, telewizor czy tablet. W pakiecie otrzymujesz pełny dostęp do produkcji Player Original oraz do najnowszych odcinków ulubionych programów i seriali. Możesz oglądać materiały w jakości 4K i pobierać odcinki wybranych tytułów na urządzenia mobilne.

Za jedynie 30 zł miesięcznie otrzymujesz ponad 20 kanałów TV na żywo oraz pochodzące z nich programy w bibliotece VOD. Co możesz oglądać? Oto pełna lista kanałów telewizyjnych. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Lista kanałów dostępnych na Playerze
Lista kanałów TV dostępnych na Playerze Źródło: Player

Jakie jeszcze korzyści niesie za sobą ten pakiet?

  • Brak reklam, możliwe przekazy autopromocyjne
  • Pobieraj i oglądaj wybrane tytuły offline na urządzeniach mobilnych
  • Wybrane programy w jakości 4K/UHD
  • Najlepsze seriale i programy
  • Kolekcja uznanych seriali Player Original
  • Ekskluzywna kolekcja discovery+
  • Bogata biblioteka wyjątkowych filmów

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości