Sylwia Bomba o nowym partnerze. "Rozczula sposób, w jaki podchodzi do mojej córki"

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba ma nowego partnera. Jest od niej młodszy
Źródło: instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TTV. Bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" od niedawna jest w nowym, szczęśliwym związku. W wywiadzie opowiedziała o relacjach partnera z Antosią, córką z jej poprzedniego związku. Na taką miłość czekała?

Sylwia Bomba niemal każdego dnia pokazuje w mediach społecznościowych swoją codzienność i to, jak radzi sobie z samodzielnym macierzyństwem. Czy nowy związek sprawi, że będzie mogła cieszyć się wsparciem ukochanego  w wychowywaniu córki?

"Uwielbia dzieci i to wszystko wychodzi bardzo naturalnie" - powiedziała o partnerze Sylwia Bomba. 

Sylwia Bomba ma nowego partnera?

Sylwia Bomba, choć nie stroni od mediów społecznościowych i pokazywania swojej prywatności chroni jeszcze personalia nowego partnera. W jednym z wywiadów opowiedziała jednak o miłości i relacjach, jakie tajemniczy ukochany nawiązał z małą Antosią.

"Mój partner, ten aktualny, on mi ściąga z barków wszystkie rzeczy, które są ponad moje siły. Miałam na przykład taką sytuację, że kupiłam nowe auto, a bardzo chciałam sprzedać to, które mi zostało. To spędzało mi sen z powiek i nagle mój partner mówi: "Kochanie, ja się tym zajmę". I po kłopocie. Tak, rzeczywiście pomaga mi w wielu rzeczach. (..) Cudowne jest też to, że ma bardzo fajny kontakt z moją córką Antoniną. Uwielbia dzieci i to wszystko wychodzi bardzo naturalnie. To jest fantastyczne. Bardzo mnie rozczula sposób, w jaki podchodzi do mojej córki. Pamiętam, jak kiedyś wyznawał mi miłość i nie powiedział "Kocham cię", tylko "Kocham was" i to było piękne" - powiedziała Sylwia Bomba w wywiadzie dla teletydzien.pl.

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę
Dominik Abus szczerze o zazdrości w związku

Sylwia Bomba - relacje, miłość i rodzina 

Według medialnych doniesień nowy partner Sylwii Bomby jest od niej młodszy. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" nie potwierdziła jednak tych informacji. Nie wyjaśniła także, czy mężczyzna należy do grona osób związanych ze światem telewizji i internetu. Celebrytka w wywiadzie przyznała, że ponownie czuje się szczęśliwa, a jej partner jest dla niej wielkim wsparciem.

Sylwia Bomba w lipcu 2021 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem i ojcem jej dziecka - Jackiem Ochmanem i od tej pory będzie samodzielnie wychowywać małą Antosię. Choć para przez długi czas utrzymywała kontakt, mężczyzna miał kilkumiesięczne przerwy w kontaktach z córką. Zaledwie rok później, 28 lipca 2022 roku Jacek Ochamn zmarł. Sylwia Bomba na swoim profilu na Instagramie podziękowała wszystkim za słowa wsparcia i poinformowała, że nie chce publicznie więcej komentować tej rodzinnej tragedii. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/sylwiabomba

podziel się:

Pozostałe wiadomości