Kacper Orenkiewicz z "Top Model" zostanie ojcem. "Na początku to był szok, jesteśmy młodą parą"

Uczestnik 10. edycji "Top Model" zostanie ojcem
Uczestnik 10. edycji "Top Model" zostanie ojcem
Źródło: Instagram @kacperorenkiewicz
Kacper Orenkiewicz brał udział w 10. edycji "Top Model". Były uczestnik show ma dziś 21 lat i wkrótce zostanie tatą. Jego ukochana jest w ósmym miesiącu ciąży. Kacper od dzieciństwa mieszka w Norwegii, więc model i jego dziewczyna do tej pory tworzyli związek na odległość. Teraz ich życie wywróci się do góry nogami. Specjalnie dla nas opowiedzieli o tym, czy są gotowi na rodzicielstwo w tak młodym wieku.

Kacper Orenkiewicz od 4. roku życia mieszka w Norwegii. Na castingu do 10. edycji "Top Model" przekonał wszystkich jurorów, że ma dobre warunki do tego, aby zostać modelem. Był też pewny siebie. Choć długo nie zabawił w programie, to teraz jego kariera nabiera tempa. Jak 21-letni chłopak pogodzi ją z opieką nad dzieckiem?

Kacper Orenkiewicz z "Top Model" zostanie ojcem. "Imię dziecka będzie oryginalne"

Kacper Orenkiewicz od roku jest w związku z Karoliną Darską — trenerką personalną i influencerką. Ich związek zaczął się od emotikonki na Instagramie.

- Kacper wrzucił InstaStories z pytaniem: "Która leci ze mną do Nowego Jorku?". Moja siostra mi to pokazała, a ja wysłałam do Kacpra emotkę "please". On mi odpisał i potem wszystko bardzo szybko się rozwinęło - opowiedziała ukochana Kacpra w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Kacper Orenkiewicz i Karolina Darska
Kacper Orenkiewicz i Karolina Darska
Źródło: Nataliya Novytska @nataliya_novytska_

Karolina jest w ósmym miesiącu ciąży. Młodzi rodzice przygotowują się do powitania na świecie córeczki! Wcześniej podzielili się nowiną z bliskimi. Dopiero teraz chcieli przekazać informację o ich związku i dziecku obserwatorom na Instagramie.

- Dzielimy się z ludźmi naszym życiem, ale nawet jak się poznaliśmy, to chcieliśmy zatrzymać dla siebie te prywatne rzeczy - dodali w rozmowie.

Zakochani tworzą związek na odległość. Kacper cały czas mieszka w Norwegii. Para ustala jeszcze, gdzie zamieszkają po urodzeniu dziecka. Oboje mają wspierających bliskich, którzy mimo początkowego zaskoczenia, ucieszyli się, że do ich rodzin wkroczy kolejna osoba. Kacper i Karolina powiedzieli nam, że kilka dni przed tym, jak dowiedzieli się o ciąży, rozmawiali o swoich marzeniach i powiększeniu rodziny. Wybierali nawet potencjalne imiona dla swoich przyszłych pociech. Trzy dni później stało się jasne, że już teraz zmierzą się z rodzicielskim wyzwaniem.

- Nie możemy się doczekać, jak już córka będzie na świecie. Ale na początku to był szok. To jest bardzo odpowiedzialna rola, a jesteśmy młodą parą [...] Mamy wybrane imię, będzie oryginalne. W Polsce takiego się nie spotka - wyznał Kacper, dodając, że opieka nad dzieckiem i łączenie tego z karierą w modelingu będzie dla niego wyzwaniem.

Przejdź do drugiej części artykułu. Czy Kacper osiąga sukcesy w branży modowej? Z kim utrzymuje kontakt po "Top Model"?

Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model 10". Jak rozwija się kariera Kacpra Orenkiewicza?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Kacper Orenkiewicz w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz wspominał udział w "Top Model". Podkreślił, że wszystko w jego życiu działo się spontanicznie. Chłopak chce dobrze wykorzystać szansę, jaką otrzymał dzięki pojawieniu się w show.

- To był spontan. Poleciałem do Polski na wakacje. Dostałem wcześniej zaproszenie do "Top Model", więc uznałem, że nawet jak się nie dostanę, to i tak będę miał wakacje. Ale dostałem od jurorów cztery raz na 'tak' i przeszedłem do etapu bootcampu, choć wtedy wydawało mi się, że nie mam dalej szans, że tutaj moja przygoda się zakończy. Ale udało się przejść dalej. I tak to się potoczyło. Myślałem, że jadę na wakacje, a wylądowałem w telewizji (śmiech) - wspomina.

Kacper Orenkiewicz i Karolina Darska
Kacper Orenkiewicz i Karolina Darska
Źródło: Nataliya Novytska @nataliya_novytska_

Kacper odpadł we wczesnym etapie programu. Uczestnik "Top Model" nie myśli o tym jak o porażce.

- W "Top Model" byłem krótko, odpadłem pierwszy, ale nie miałem o to do siebie pretensji. Udział w programie wspominam bardzo dobrze, otworzył mi drzwi do kariery. Poznałem też fantastycznych ludzi. Najlepszy kontakt mam z Mikołajem i z Arkiem, bo jak jestem w Polsce, to często się spotykamy - wyjawił.

Czym teraz zajmuje się Kacper Orenkiewicz? Czy osiąga sukcesy w branży modowej?

- Podpisałem kontrakt z polską agencją, mam też agencję w Norwegii. Uczestniczyłem w kilku podróżach zagranicznych. Widzę, że mam szansę w tej branży. Po "Top Model" miałem krótką przerwę, bo zastanawiałem się, w którą stronę iść, co robić w życiu. Ale wiem, że mam potencjał w modelingu - powiedział z przekonaniem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @kacperorenkiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości