"True Love" odcinek 18. Nowe dziewczyny w programie. Zmienią układ sił w willi?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" odcinek 18

Po burzliwej imprezie, uczestnicy programu "True Love" budzą się z wielkimi emocjami, które tylko pogarszają napiętą atmosferę w willi. Sytuacja zmienia się, gdy do panów podczas śniadania dołączają dwie nowe uczestniczki. Wzbudzają one wiele emocji wśród mieszkańców. Jak poradzą sobie z nowymi wyzwaniami i jak wpłyną na relacje między dotychczasowymi parami? Tego dowiemy się w 18. odcinku programu "True Love".

Mieszkańcy willi "True Love" nadal są rozdrażnieni. Napięta atmosfera zostaje jednak przerwana przez pojawienie się dwóch nowych uczestniczek, które wprowadzą do domu powiew świeżości i zmienią układ sił. Jak mieszkańcy poradzą sobie z nowymi wyzwaniami i co czeka ich w kolejnych dniach? Odcinek 18. "True Love" zapowiada się emocjonująco.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" odcinek 18. – kłótnia między Kubą i Filipem

Wczorajsza noc w domu "True Love" była pełna burzliwych wydarzeń, które wpłynęły negatywnie na poranny nastrój mieszkańców. Kuba stanowczo bronił swojego stanowiska, twierdząc, że nie popełnił żadnego błędu, podczas gdy Filip również nie ustępował i spór między chłopakami nie został zażegnany. Wszystko to wpłynęło fatalnie na samopoczucie Julki, która zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Sytuacja ta stworzyła napiętą atmosferę między uczestnikami, co dodatkowo pogorszyło sytuację.

Nie wiadomo jeszcze, jak ta kłopotliwa sytuacja się zakończy, czy mężczyźni uda im się osiągnąć porozumienie pomimo wzajemnych pretensji. Julka ma zaplanowaną wizytę u lekarza, podczas której może dowiedzieć się więcej o swoim stanie zdrowia i sposobie leczenia.

"True Love" odcinek 18. – nowe uczestniczki Gigi i Patka

Niebawem do willi przybędą goście, co na chwilę złagodzi napiętą atmosferę między domownikami. Nowe uczestniczki z pewnością wzbudzą duże zainteresowanie wśród mieszkańców, którzy zastanawiają się, kto tym razem dołączy do grona. Takie wydarzenie spowoduje niemałe poruszenie wśród mieszkańców domu "True Love", którzy zaczną się zastanawiać, jak to wpłynie na ich relacje w dotychczasowych parach. Poczują się zagrożeni lub zaczną planować nowe strategie, aby utrzymać swoje pozycje. Niektórzy pójdą na randkę z nowymi uczestniczkami Gigi i Patką, co może wywołać jeszcze więcej emocji i nieporozumień wśród uczestników. Pojawienie się nowych osób wprowadzi odrobinę świeżości i zmiany do życia mieszkańców willi.

"True Love" – o czym jest program? Zasady, opisy odcinków

W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje. Prowadzącą program jest Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza.

W trakcie programu "True Love" będą mieli okazję poznać się nawzajem i ocenić, z kim mogą stworzyć związek. Ważnym elementem ich pobytu w willi będą Ceremonie Prawdy. W ich trakcie uczestnicy zostaną przebadani za pomocą wariografu. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i czy dotychczasowy partner czuje to samo, czy ma podobne spojrzenie na ich relację, posiada te same poglądy na miłość, wierność i związki.

Zebrane podczas Ceremonii Prawdy informacje przydadzą się podczas Ceremonii Miłości. Wskazania wariografu pomogą uczestnikom podejmować właściwe decyzje, z kim mają szansę na prawdziwe uczucie. Single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby.

Uczestnikom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru staje się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

OPISY ODCINKÓW:

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

W programie "True Love" pojawili się do tej pory:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości